Konkurs je istekao.

Komercijalista - promoter na terenu

Ekopatent d.o.o.

Više gradova u Srbiji

22.12.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Firmi Ekopatent d.o.o., koja se bavi proizvodnjom đubriva, za stalni radni odnos, potreban:

Subotica, Bačka Topola, Sombor, Apatin, Kikinda, Zrenjanin, Bečej, Novi Bečej, Horgoš, Mali Iđoš, Kula, Odžaci, Novo Miloševo, Kanjiža, Ada

Opis posla:

  • Za rad na terenu obezbeđeno vozilo, radna uniforma, telefon
  • Ugovaranje prodaje i promocija naših proizvoda

Uslovi:

  • Radno iskustvo poželjno iz oblasti trgovine
  • Minimalno obrazovanje je SSS
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Potrebno je poslati CV preko portala Infostud. Prvo se radi pismeno testiranje opšteg znanja kandidata, posle, kandidati koji su prošli pismeno će biti pozvani za usmeno testiranje.

Rok za konkurisanje: 22.12.2018.

    • Njegoseva 1 21460 Vrbas, Srbija
    • PIB: 105615473
    • Matični broj: 20422238

    Direktan link do oglasa