Konkurs je istekao.

Komercijalista za LKA i TT

Taktik d.o.o.

Srbija

06.04.2023.

Taktik d.o.o. je kompanija za distribuciju i uvoz robe široke potrošnje (Rio Mare, Monini, Riso Scotti, Cirio, Evian, Ponti, Limmi, Enervit,...). Oglašavamo potrebu za sledeću poziciju:

KOMERCIJALISTA ZA LKA I TT

Za područje Srbije

Opis posla:

  • Svakodnevni kontakt sa kupcima  – održavanje kontakta sa postojećim kupcima i uspostavljanje saradnje sa novim kupcima
  • Staranje o redovnoj snabdevenosti kupaca, stanja robe, zaliha, izloženosti, rokovima trajanja robe
  • Koordinacija stanja lagera i potreba, poručivanja i isporuke robe
  • Organizacija prodaje robe kod kupaca, predlaganje strategija nastupa kod kupaca
  • Učestvovanje u izradi mesečnih, kvartalnih i godišnjih planova prodaje
  • Briga i odgovornost o ostvarenju planova prodaje i naplate
  • Praćenje i procenjivanje razvoja kupaca na svom terenu
  • Praćenje prodaje, posebno artikala na akciji
  • Odgovornost za pravilnu primenu cena pri prodaji robe
  • Bolje pozcioniranje proizvoda kod kupaca
  • Rešavanje reklamacija prema propisanoj proceduri
  • Aktivno učestvovanje u realizaciji različitih promotivnih aktivnosti

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Minimum 3 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Posedovanje brzine u radu
  • Napredno znanje rada na računaru
  • Samoinicijativa i preduzimljivost
  • Sposobnost za timski rad
  • Orijentisanost na rezultate
  • Sposobnost za rad pod pritiskom
  • Ispunjavanje zadatih rokova
  • Fleksibilnost u prihvatanju i izvršavanju radnih zadataka
  • Pouzdanost u predstavljanju firme na terenu
  • Posedovanje visoko poslovne komunikacije sa klijentima
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Ukoliko ispunjavate sve navedene uslove molimo Vas da nam pošaljete Vaš CV elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Surčinski put 1e, Novi Beograd, Srbija
    • PIB: 100009933
    • Matični broj: 07522711

    Direktan link do oglasa