Konkurs je istekao.

Komercijalista za Retail

Calix d.o.o.

Beograd, Bore Stankovića 8b

17.02.2023.

Calix d.o.o. kao zastupnik najboljih svetskih brendova pića konstantno širi svoj asortiman i unapređuje prodajnu mrežu.

Zbog povećanog obima posla, potreban nam je:

KOMERCIJALISTA za RETAIL

Lokacija: Beograd

Izvršilaca:  1

OPIS POSLOVA:

  • Redovne posete kupaca na području Beograda i okoline
  • Ugovaranje, zaključivanje i realizacija prodaje u skladu sa zadatim planom prodaje
  • Unapređenje prodaje i pozicija na prodajnim mjestima
  • Nadzor prodajne mreže – osiguravanje da su prodajni kanali popunjeni
  • Rad na terenu sa ključnim kupcima u cilju povećanja prodaje
  • Praćenje i usmeravanje marketinških aktivnosti na tržištu
  • Priprema izveštaja o prodaji po nalogu nadređene osobe
  • Dnevno praćenje aktivnosti konkurencije i izveštavanje o istoj

OD VAS OČEKUJEMO:

  • SSS/VS/VSS
  • Radno iskustvo na istim ili na sličnim poslovima
  • Visoki stepen organizovanosti i odgovornosti
  • Urednost, preciznost i pridržavanje rokova
  • Motivisanost, izražene komunikacijske veštine i spremnost na timski rad
  • Dobru upućenost u regionalno tržište kao i način rada prodajnih kanala
  • Kreativnost, proaktivnost i savesnost u poslu kao i istrajnost u ostvarenju komercijalnih rezultat
  • Napredno korišćenje savremenih tehnologija u poslu i u svakodnevnici
  • Aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji
  • Posedovanje vozačke dozvola “B” kategorije

NUDIMO:

  • Stalna i redovna primanja
  • Profesionalni izazov u domaćoj kompaniji sa liderskom pozicijom na tržištu
  • Pozitivnu radnu atmosferu i podršku za napredovanje na ličnom i profesionalnom planu
  • Službeni auto +telefon
  • Razne pogodnosti i briga o svojim zaposlenima (solidarna pomoć, slobodni dani, za venčanje, rođenje deteta, pokloni za novorođenu decu, i sl..)

UGOVOR:

  • Na određeno 4 put po 3 meseca a onda na neodređeno

POČETAK RADA:

  • Odmah

    Calix je osnovan 2005. godine i za 16 godina postojanja postao je veoma uspešna kompanija za uvoz i distribuciju pića u Srbiji. Poseduje širok spektar domaćih i stranih žestokih alkoholnih pića, piva i vina, ali i bezalkoholnih pića.  Fokus Calix-a je snadbevanje maloprodajnih objekata, odnosno prodavnica alkoholnih pića i trgovinskih lanaca, te od skoro i online mrežna platforma.  Kupci – partneri Calix-a u mogu da očekuju stalnu profesionalnu podršku Calix-ovog tima, koja je zasnovana…

    Direktan link do oglasa