Komercijalista za prodaju robe potrošačka elektronika – brend VIVAX

Kim Tec d.o.o.

Beograd

14.09.2019.

ugovor puno radno vreme

Komercijalista za prodaju robe
POTROŠAČKA ELEKTRONIKA – brend VIVAX

(radno mesto u Beogradu)

Zaduženja i odgovornosti:

  • samostalni rad na terenu i posedovanje fleksibilnosti u komunikaciji sa različitim tipovima kupaca
  • sposoban da sagleda i prepozna potrebe kupaca i proaktivno deluje
  • spremnost da preuzme odgovornost i samostalno donosi odluke u datom trenutku
  • izrada otpremnica, faktura i regulisanje protoka svih dokumenata prema utvrđenoj proceduri te reguliranje naplate potraživanja od strane kupaca
  • aktivno praćenje tržišnih kretanja, novosti i konkurencije i uočavanje budućih potreba tržišta, te shodno tome istraživanje i analiza tržišnih trendova i trendova kanala distribucije
  • analiziranje realizovanih planova, izveštavanje o rezultatima, predlaganje i sprovodjenje tržišne i operativne aktivnosti s ciljem ostvarenja plana

Od kandidata očekujemo:

  • minimum 2 godine radnog iskustva u veleprodaji potrošačke elektronike
  • poželjno je, ali ne i neophodno da imate visoku stručnu spremu (elektrotehnički, ekonomski ili fakultet organizacionih nauka)
  • odlično poznavanje MS Office paketa
  • znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola „B“ kategorija, aktivan vozač
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke veštine
  • ažurnost, organizovanost i savesnost u radu

Nudimo vam:

  • konstantnu edukaciju, mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • stimulativna primanja (zavisno od ostvarenih rezultata i uspešnosti u poslovanju)
  • rad u dinamičnom okruženju u timu jedne od najboljnih regionalnih IT kompanija

... ako posedujete sve te veštine i osobine, nudimo Vam priliku da aktivno učestvujete u uspešnom poslovanju velike regionalne i lokalne distributivne kuće, i primenite svoja postojeća znanja i veštine, uz mogućnost daljeg razvoja i usavršavanja.

Rok za konkurisanje: 14.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    KIM-TEC d.o.o.

    KIM-TEC je članica M SAN Grupe, koja se na regionalnom tržištu pozicionirala kao lider u području distribucije. Distribucija informatičkih proizvoda je naša primarna delatnost, a kako se potrebe i zahtevi tržišta - pa tako i naših partnera - menjaju, svoju delatnost smo proširili i na distribuciju IT usluga i rešenja. Pored toga, KIM-TEC je istovremeno proizvođač i ekskluzivni distributer računara sopstvene robne marke MSGW, koja se izrađuje u sopstvenom automatizovanom pogonu za proizvodnju informatičke…

    Direktan link do oglasa