Konkurs je istekao.

Komercijalista

Anding Trade d.o.o.

Zemun (Beograd)

04.02.2020.

Anding Trade d.o.o. je nespecijalizovana firma za veleprodaju sredstava i pribora za održavanje kućne i profesionalne higijene. Potrebna nam je sposobna, radna i ambiciozna osoba radi unapređenja poslova u firmi. Radno mesto je u Zemunu na adresi Batajnički drum 6d, preko puta autobuske stanice preduzeća „Galenika Magmasil“. Autobusi koji saobraćaju na našoj autobuskoj stanici su: 73, 703, 704, 706.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Opis posla:

  • Ispitivanje tržišta i iznalaženje novih kupaca radi zaključivanja prodaje
  • Povremeni rad na javnim nabavkama (praćenje konkursa, priprema celokupne dokumentacije, sastavljanje ponuda, prisustvovanje otvaranju)
  • Povremeno ažuriranje sajta firme
  • Predlaže nove kanale nabavke robe (iz uvoza ili sa domaćeg tržišta) kako bi proširili postojeću bazu dobavljača
  • Drugi poslovi po nalogu poslodavca

Uslovi:

  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje administrativnih poslova vezanih za ulaz/izlaz robe
  • Poželjno znanje engleskog jezika

Pogodnosti zaposlenog:

  • Osnovna zarada + stimulativna zarada na osnovu prometa
  • Posle 3 meseca mogućnost prijave zaposlenja na neodređeno vreme
  • Naša želja da već u ovoj godini budete postavljeni na mesto direktora firme

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustvo primenite i unapredite u našoj firmi, molimo Vas da svoj CV dostavite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 04.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Anding Trade

    • Stanka Opsenice 16, Beograd, Srbija
    • PIB: 101031730
    • Matični broj: 17358774

    Direktan link do oglasa