Konkurs je istekao.

Komercijalista

BWC d.o.o.

Beograd

21.12.2018.

BWC d.o.o. Beograd je dinamičan poslovni sistem osnovan 1992. godine kao deo internacionalne poslovne grupacije BWC, koji se danas bavi i ugradnjom i servisiranjem opreme nemačkog proizvođača industrijskih i garažnih vrata HOERMANN.

Stalno širenje proizvodnog asortimana i visoki standardi u kvalitetu proizvoda i usluga predstavljaju osnov našeg poslovnog uspeha i dalje razvojne strategije.

Tražimo ambiciozne i timski orijentisane kandidate za poziciju u komercijalnoj službi:

KOMERCIJALISTA

1 izvršilac
(Beograd)

Opis posla:

Poslovi nabavke i prodaje industrijskih i garažnih vrata i prateće opreme iz proizvodnog programa Hoermann

Potrebne kvalifikacije:

  • Min IV stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili srodnim poslovima najmanje 1 godina (poželjno iskustvo u montaži i održavanju automatskih vrata)
  • Preporuka nekog od prethodnih poslodavaca (prednost)

Posebni uslovi i sposobnosti:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru, viši nivo znanja korišćenja Microsoft Office paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Nudimo Vam: dinamičan posao u kompaniji velikog potencijala, mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja u skladu sa rezultatima, odgovarajuću zaradu.

Rok za konkurisanje: 21.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    BWC D.O.O. BEOGRAD

    • BEOGRADSKA 129-131, Beograd, Srbija
    • PIB: 100833263
    • Matični broj: 07895585

    Direktan link do oglasa