Konkurs je istekao.

Komercijalista

Dudi Co. d.o.o.

Beograd, Subotica

Adrese mesta rada

  • Beograd, Bulevar Arsenije Čarnojevića 106
  • Subotica, Dinka Zlatarića 12

06.01.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Oglašavamo poziciju za radno mesto: KOMERCIJALISTA Subotica-Beograd

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, odgovornost u radu, lojalnost i pozitivan životni stav.  Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja, mogućnost stalnog zaposlenja i redovnu, stimulativnu zaradu.

Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima - redovni obilasci klijenata i širenje mreže kupaca, aktiviranje pasivnih kupaca
  • Priprema i realizacija plana prodaje, praćenje realizacije
  • Izrada dnevnih, nedeljnih i mesečnih planova aktivnosti i izveštaja
  • Formiranje redovnih i akcijskih veleprodajnih ponuda
  • Unapređenje rezultata prodaje
  • Praćenje i analiza tržišnih trendova

Uslovi:

  • Osoba koja želi da uspe u poslu
  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Spremnost za učestala službena putovanja
  • Iskustvo u komercijalnim poslovima, organizacione sposobnosti, timski rad
  • Znanje rada na računaru (Word, Excel)
  • Pozitivna verbalna komunikacija, poslovna pismenost
  • Preciznost i odgovornost u radu

Prednosti:

  • Poznavanje IT opreme
  • Sposobnost obavljanja više zadataka (po potrebi istovremeno), kao i rada u kratkim i strogo predviđenim rokovima
  • Inicijativa za unapređenje poslovanja u svim sektorima

Profil:

Proaktivna osoba koja poseduje organizacione, analitičke i pregovaračke sposobnosti, prodajne veštine, iskustvo u kreiranju prodajne strategije, profesionalno samopouzdanje, preduzimljivost i samoinicijativu.

Poželjno slanje CV-a sa slikom.

    Konkurs je istekao.

    Dudi Co. Doo.

    • Dinka Zlatarića 12, Subotica, Srbija
    • PIB: 100838099
    • Matični broj: 08622302

    Direktan link do oglasa