Konkurs je istekao.

Komercijalista

Eko Unija SN d.o.o.

Beograd

23.08.2019.

Privredno društvo EKO UNIJA SN Beograd, je osnovano u martu 2012. godine, kako bi se na profesiоnalan, inovativan i društveno koristan način bavili sakupljanjem i reciklažom neopasnog otpada i time značajno uticali na podizanje svesti pravnih i fizičkih lica o važnosti zaštite životne sredine.

Osnovna delatnost EKO UNIJA SN DOO Beograd jе prikupljanje, obrada (sortiranje, sečenje, baliranje) i trgovina neopasnog otpada svih vrsta i kategorija: metal, papir/karton, plastika, drvo, staklo, EE otpad.

Potreban nam je:

KOMERCIJALISTA

Beograd

Opis poslova:

  • Pravovremeno planira nabavku i prodaju
  • Učestvuje u pregovorima za sklapanje i realizaciji ugovora
  • Prati tendere i učestvuje u pripremi tenderske dokumentacije
  • Učestvuje u definisanju ugovornih uslova sa kupcima i dobavljačima
  • Analizom poslovanja i finansijskih performansi određuje cenu robe na ponudama, rabat i rokove plaćanja
  • Prati i analizira troškove i predlaže smanjenje istih
  • Priprema izveštaje sektora komercijale na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou

Potrebni uslovi:

  • Stepen stručne spreme: VI / VII ekonomske ili tehničke struke
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina radnog iskustva u sektoru upravljanja otpadom
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Visok nivo komunikativnosti, organizovanosti, odgovornosti i produktivnosti

Prijave slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 23.08.2019.

    Privredno društvo EKO UNIJA SN Beograd, je osnovano u martu 2012. godine, kako bi se na profesiоnalan, inovativan i društveno koristan način bavili sakupljanjem i reciklažom neopasnog otpada i time značajno uticali na podizanje svesti pravnih i fizičkih lica o važnosti zaštite životne sredine. Osnovna delatnost EKO UNIJA SN DOO Beograd jе prikupljanje, obrada (sortiranje, sečenje, baliranje) i trgovina neopasnog otpada svih vrsta i kategorija: metal, papir/karton, plastika, drvo, staklo, EE otpad.

    Direktan link do oglasa