Konkurs je istekao.

Komercijalista

Elektronapon d.o.o.

Subotica

07.03.2020.

Elektronapon d.o.o. sa sedištem u Subotici. Poslujemo od 2008. godine.

Osnovni profil firme je veleprodaja kablova i elektromaterijala. Radimo na celom tržištu Srbije. Prvenstveno nudimo kvalitetne proizvode od domaćih proizvođača. U ponudi imamo i kablove i ostalu robu iz uvoza. Uvoznici smo brendova Commel i ETI.

Zbog povećanog obima poslovanja potreban nam je:

Mesto mesto zaposlenja: Subotica

Opis posla:

  • Rad sa kupcima u veleprodaji
  • Prodaja robe
  • Naplata
  • Naručivanje robe
  • Obilazak kupaca na terenu

Uslovi:

  • SSS
  • Odgovornost i spremnost na timski rad i profesionalni odnos sa klijentima, kolegama i nadređenima
  • Sposobnost za komunikaciju i pregovaranje
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Sigurno i stabilno radno mesto u jednoj perspektivnoj firmi
  • Posle probnog rada ugovor na neodređeno vreme

Rok za konkurisanje: 07.03.2020.

    Preduzeće, Elektronapon d.o.o. Subotica, Majšanski put 155  , bavi se veleprodajom i maloprodajom električnih kablova i elektromaterijala. Prvenstveno nudimo kvalitetne proizvode domaćih proizvođača kablova, a u ponudi imamo i kablove iz uvoza. Sarađujemo sa fabrikama iz Srbije i Evropske unije. Svi naši proizvodi odgovaraju srpskim standardima, a posedujemo i sertifikate EU. Robu isporučujemo našim kupcima svakodnevno u najkraćem roku u njihovo sedište. Naš osnovni cenovnik možete pogledati na…

    Direktan link do oglasa