Konkurs je istekao.

Komercijalista

Family M Invest d.o.o.

zapadna Srbija, istočna Srbija, Pomoravski okrug, Vojvodina

01.08.2018.

Preduzeće Family M Invest d.o.o. se bavi proizvodnjom i prodajom kućne hemije i kozmetike. Osnovano je 2010. u Beogradu i tokom godina se razvilo u uspešno poslovno preduzeće koje prati evropske standarde kako u proizvodnji tako i u poslovanju.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Teritorija rada: zapadna Srbija, istočna Srbija, Pomoravski okrug, Vojvodina

Uslovi:

  • Najmanje diploma srednje škole
  • Najmanje 2 godine prodajnog iskustva u FMCG kompaniji
  • Izvanredne veštine pregovaranja i komunikacije
  • Fokusiranost na postizanje rezultata i pružanje superiorne usluge našim kupcima
  • Orijentisanost na detalje i sposobnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Sposobnost samoupravljanja – izvršavanje svakodnevnih obaveza bez direktnog nadzora
  • Sposobnost kako za individualan, tako i timski rad
  • Važeća vozačka dozvola
  • Znanje rada u MS Office paketu

Opis posla:

  • Pronalaženje i otvaranje kupaca na pomenutim terenima nabrojanim u delu lokacija rada, i pravljenje distributivne mreže na tim terenima, kao i obilaženje već postojećih kupaca i sačinjavanje trebovanja robe iz našeg asortimana
  • Sačinjavanje dokumentacije sa novim kupcima (menice, ugovori, menična ovlašćenja i ostalo)
  • Prodaja robe kupcima iz asortimana firme i nedeljno obilaženje istih po utvrđenoj ruti
  • Kontrola plaćanja i stalni kontakt sa kupcima u cilju naplate potraživanja
  • Realizacija prodajnih ciljeva i postavljenih planova kao i unapređenje prodaje iz prodajnog asortimana firme
  • Postavljanje robe na vidnim, odnosno najboljim mestima kod kupaca

Nudimo:

  • Prijateljsko i timsko radno okruženje
  • Odlična mogućnost zarade (fiksni deo + procenat prodaje)
  • Službeni automobil i telefon
  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 01.08.2018.

    Preduzeće FAMILY M INVEST doo se bavi proizvodnjom i prodajom kućne hemije i kozmetike.Osnovano je 2010. u Beogradu i tokom godina se razvila u uspešno poslovno preduzeće koje prati evropske standarde kako u proizvodnji tako i u poslovanju.

    Direktan link do oglasa