Konkurs je istekao.

HR Partner

POSITIVE d.o.o. je novosadska kompanija koja poseduje kontinuitet u poslovanju duži od 20 godina. Svim svojim korisnicima POSITIVE d.o.o. pruža kvalitetna rešenja u oblasti informacionih tehnologija kroz vrhunsku uslugu garantovanu visokim nivoom kompetencija svojih zaposlenih, svojom unutrašnjom organizacijom i propisanim procedurama i standardima po kojima posluje.

Kroz stalna unapređenja poslovanja, POSITIVE d.o.o. je usmeren ka preciznom razumevanju klijentovih potreba, a zatim i isporučivanju usluga koje će olakšati i unaprediti poslovanje klijenta.

U ovom trenutku, POSITIVE d.o.o je u potrazi za:

KOMERCIJALISTOM

Novi Sad

U potrazi smo za veštim prodavcem, sa iskustvom, koji bi upravljao prodajnim aktivnostima u kancelariji i na terenu. Uz posedovanje adekvatne doze „prodajne agresivnosti“, komercijalista bi bio odgovoran za postizanje ciljane profitabilnosti uz negovanje dobrih odnosa sa klijentima, postojećim i potencijalnim.

KLJUČNA ZADUŽENJA:

  • Zakazivanje i organizacija sastanaka sa klijentima
  • Prodajno savetovanje klijenata o koristima od kupovine proizvoda i usluga (prezentacija proizvoda i usluga)
  • Uspostavljanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa klijentima (postojećim i potencijalnim)
  • Aktivno učešće u kreiranju i sprovođenju prodajnih planova
  • Praćenje i analiza sopstvene prodaje i naplate
  • Istraživanje i analiza tržišta
  • Praćenje i upravljanje bazom podataka o kupcima (ažuriranje podataka o postojećim kupcima, unošenje podataka o novim kupcima, „follow-up“ aktivnosti)
  • Periodično izveštavanje nadležne osobe o prodajnim aktivnostima i postignutim rezultatima
  • Kontinuirano učenje o kompletnoj ponudi Positive d.o.o.

USLOVI ZA ZAPOŠLJAVANJE:

  • Viša ili visoka stručna sprema
  • Minimum 3 godine iskustva u prodaji, prednost IT industrija (informatička oprema, informacioni sistemi)
  • Dokaz/i o uspešnosti u prodaji
  • Sposobnost pružanja izvrsne usluge kupcu (savetovanje kupca i ugovaranje prodaje), kao i dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost samomotivacije, orijentisanost ka rezultatima, entuzijastičnost tokom prodajnog procesa
  • Vešto korišćenje Microsoft Office-a (Outlook, Excel i Word)
  • Posedovanje stabilne radne istorije
  • Validna vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro poznavanje engleskog jezika (intermediate nivo)
  • Uredan izgled i radna etika

Kao poslodavac, u prilici smo da Vam ponudimo:

  • Rad u prijatnom radnom prostoru
  • Opremu potrebnu za nesmetani rad u kancelariji i van nje
  • 8-časovno radno vreme (vikendom se ne radi)
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja kroz kontinuirano obučavanje za rad
  • Redovnu isplatu zarade
  • Mogućnost stalnog zaposlenja nakon perioda probnog rada

Ukoliko smatrate da posedujete znanja, sposobnosti i veštine koje smo naveli u tekstu oglasa, pozivamo Vas da se prijavite na ovaj konkurs. Svoju radnu biografiju (CV) i propratno pismo pošaljite elektronski.

Napomena:

Prijavom na konkurs dajete pristanak na upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma ISKLJUČIVO u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto. Sve informacije će biti tretirane sa poverljivošću.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca HR Partner

Agencija “HR Partner” iz Novog Sada je kao svoju misiju definisala pružanje kvalitetnih usluga iz oblasti savetovanja u vezi sa upravljanjem zaposlenima u malim i srednjim organizacijama. Rezultat naše misije će biti kvalitetno obavljeni povereni poslovi, kao i poverenje klijenta nastalo na osnovu zadovoljstva ostvarenom saradnjom i njenim rezultatima.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.