Konkurs je istekao.

Komercijalista

MG Mivela d.o.o.

Za područje: Vranje, Preševo, Bujanovac, Surdulica i Vladičin Han

26.04.2018.

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja je osnovana pre više od 10 godina, a čija je pretežna delatnost trgovina na veliko pićima.

U asortimanu proizvoda su brendovi: “Mg Mivela”, “Jana”, “Pro Sport”, “Sky”, “Juicy” i mnogi drugi.

Kompanija smo koja neprestano stremi proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u svom portfoliju. Mi dosledno primenjujemo ustanovljeni sistem vrednosti, kao i kriterijume nagrađivanja i daljeg usavršavanja zaposlenih, i uvek optimistično i energično gledamo u budućnost koja je pred nama.

Imamo potrebu za novim članom našeg uspešnog tima, koji će deliti sa nama naše vrednosti i primenjivati ustanovljena načela poslovanja, usled čega raspisujemo konkurs za popunjavanje upražnjenog radnog mesta:

za područje: Vranje, Preševo, Bujanovac, Surdulica i Vladičin Han – 1 izvršilac

Profil kandidata:

  • odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada
  • komunikativna osoba
  • dinamična i energična osoba koja stremi kontinuiranom ličnom i profesionalnom usavršavanju
  • osoba optimističnih pogleda na život i rad koja konstantno teži ostvarivanju postavljenih ciljeva
  • osoba koja uspešno radi kao individua, ali koja je spremna i na timski rad

Uslovi za rad:

  • iskustvo u poslovima prodaje
  • vozačka dozvola “B” kategorija, aktivni vozač
  • osnovno poznavanje rada na računaru i posebno rada u “MS Office” programima
  • minimalno SSS

Osnovna zaduženja:

  • rad na terenu i kontakt sa postojećim kupcima
  • istraživanje potencijala tržišta i otvaranje novih kupaca
  • staranje o naplati potraživanja od kupaca
  • izveštavanje o svom radu i rezultatima
  • saradnja sa ostalim kolegama i nadređenima

Za uzvrat nudimo:

  • radni odnos i prijavu na sistem socijalnog osiguranja
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost sticanja novih znanja i iskustva potrebnih za lični i profesioalni razvoj
  • redovnu zaradu i stimulativni paket nagrađivanja u skladu s ostvarenim rezultatima

Ako vidite sebe kao novog člana naše kompanije i našeg uspešnog tima, prijavu uz obavezno dostavljanje biografije (CV) i motivacionog pisma možete poslati isključivo elektronskim putem najkasnije do 26.04.2018. godine.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

    Direktan link do oglasa