Konkurs je istekao.

Komercijalista

MG Mivela d.o.o.

Za područje: Ruma, Irig, Šid, Sremska Mitrovica, Inđija

18.10.2019.

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi prodajom i distribucijom pića na veliko. U asortimanu proizvoda su brendovi: Mg Mivela, Jana, Jana Vitamin, Jana Ice Tea, Sky, Pro Sport, Sensation Energy, Sarajevski kiseljak, Jamnica, Vina Belje, Vina Laguna, Vina Iločki podrumi, Vina Vinea, Vina Grozd i drugi.

Kompanija smo koja neprestano radi na unapređenju poslovanja, tržišne pozicije i proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u distribuciji.

Imamo potrebu za proširenjem našeg uspešnog tima na poziciji:

za područje: Ruma, Irig, Šid, Sremska Mitrovica, Inđija – 1 izvršilac

Profil kandidata:

  • Izražena komunikativnost i posedovanje veštine pregovaranja, organizacije poslova i aktivnosti
  • Odgovornost
  • Spremnost za kontinuirano učenje i usavršavanje
  • Lojalnost, preciznost, tačnost i posvećenost poslu

Uslovi za rad:

  • Iskustvo od najmanje 1 godine na poslovima prodaje
  • Vozačka dozvola “B” kategorija, aktivni vozač
  • Poznavanje rada na računaru i posebno rada u MS Office programima
  • Minimum IV stepen stručne spreme

Osnovna zaduženja:

  • Rad na terenu i kontakt sa postojećim kupcima
  • Istraživanje potencijala tržišta i otvaranje novih kupaca
  • Staranje o naplati potraživanja od kupaca
  • Izveštavanje o svom radu i rezultatima
  • Saradnja sa ostalim kolegama i nadređenima

Za uzvrat nudimo:

  • Radni odnos, redovnu zaradu i stimulativni paket nagrađivanja u skladu s ostvarenim rezultatima
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost sticanja novih znanja i iskustva potrebnih za lični i profesionalni razvoj

Prijave na oglas za posao možete vršiti slanjem biografije (CV) elektronskim putem do 18.10.2019.

Prijavom na oglas saglasni ste da se Vaši lični podaci mogu koristiti za potrebe procesa selekcije i odabira kandidata. Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

    Direktan link do oglasa