Konkurs je istekao.

Komercijalista

Sigma-Promet d.o.o.

Vojvodina, Zapadna Srbija, Centralna Srbija, Istočna Srbija, Beograd

05.04.2019.

ugovor puno radno vreme

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

za prodaju plastičnih mreža, koje se koriste u poljoprivredi, u industriji, u bašti, u građevinarstvu i za pakovanje
za teritorije: Vojvodina, Zapadna Srbija, Centralna Srbija, Istočna Srbija, Beograd

Nudimo:

  • Dugoročnu sigurnost
  • Predvidljivu budućnost
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu stimulativnu zaradu
  • Prijatno radno okruženje
  • Službeni mobilni telefon
  • Korišćenje službenog auta za obavljanje posla - po potrebi

Opis posla:

  • Održavanje kontakta sa postojećim kupcima
  • Pronalaženje novih kupaca i uspostavljanje saradnje u oblasti poljoprivrede i građevinarstva
  • Promocija proizvoda
  • Učestvovanje na raznim skupovima i sajmovima
  • Naplata potraživanja

Uslovi:

  • Radno iskustvo 2 godine na sličnim poslovima
  • Visoka ili viša stručna sprema – prednost poljoprivredni smer
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
  • Neophodno poznavanje rada na računaru (MS Office)

Prijave možete slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 05.04.2019.

    Sigma Promet je privatno preduzeće koje je osnovano 1997. godine u oblasti proizvodnje i prometa plastičnih mrežastih proizvoda. Menadžment i zaposleni u preduzeću imaju višegodišnje iskustvo u struci i široke međunarodne poslovne kontakte. Delatnost firme je u dinamičnom razvoju i koncentriše se na poljoprivredu i hortikulturu. Tradicionalni i jedinstveno razvijeni mrežasti i rešetkasti proizvodi od plastike, koje nudi naša firma, pružaju rešenja za uštedu u troškovima, poboljšanju produktivnosti…

    Direktan link do oglasa