Konkurs je istekao.

Komercijalista

Standard d.o.o.

Kragujevac

27.07.2016.

STANDARD je mala porodična firma koja je iskustvo u uvozu, proizvodnji, veleprodaji i E-prodaji kancelarijskog materijala sticala tokom 25 godina postojanja.

STANDARD nudi odgovornu poziciju u najbitnijem sektoru kompanije uz stimulativnu zaradu i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

POZICIJA / LOKACIJA:

KOMERCIJALISTA / KRAGUJEVAC

OPIS POSLA:

  • Direktan kontakt sa klijentima – terenska komercijala, telemarketing, slanje ponuda
  • Customer relationship management
  • Praćenje i analiziranje podataka o rezultatima prodaje

USLOVI:

  • Prioritet je spremnost na konstantan rad na unapređenju prodajnih sposobnosti
  • Prethodno iskustvo u oblasti prodaje nije neophodno
  • Minimum SSS
  • B kategorija
  • Informatička pismenost (Office paket, internet)

OBEZBEDILI SMO VAM:

  • Mogućnost napredovanja u skladu sa znanjima i interesovanjem
  • 3 meseca plaćenog treninga
  • Stalni radni odnos nakon završenog treninga
  • Stimulativnu zaradu u skladu sa ostvarenim rezultatima (fiksni deo + procenat + bonusi)
  • Vozilo za terenski rad
  • Mobilni telefon

Sistemski planiramo trening programe za naše zaposlene i trudimo se da pažljivo pratimo profesionalne afinitete i kvalitete svojih zaposlenih i da za zaposlene sa liderskim potencijalom kreiramo adekvatne razvojne planove.

Rok za konkurisanje: 27.07.2016.

    STANDARD je osnovan 12.februara 1992.godine. Naše iskustvo u uvozu, proizvodnji, veleprodaji i E-prodaji kancelarijskog materijala je sticano tokom 27 godina. Svoj razvoj i poslovnu politiku baziramo partnerskom odnosu sa našim kupcima i dobavljačima. Sopstveni poslovni prostor na preko 500m2, razvijena logistička podrška sa 5 dostavnih vozila i optimalan lager sa asortimanom od preko 4000 artikala čine nas pouzdanim i preferiranim partnerom, a našu isporuku brzom i pravovremenom.

    Direktan link do oglasa