Konkurs je istekao.

Komercijalni referent

Yum Commerce d.o.o.

Subotica

04.12.2018.

Yum Commerce d.o.o. je proizvodno, trgovinsko i uslužno preduzeće koje se bavi proizvodnjom i prodajom ukrasnih lajsni i elemenata od polistirola.

U sastavu našeg tima, potreban nam je:

Subotica

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
  • Izvrsne komunikacione veštine i orijentisanost na kupca
  • Poželjno znanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima
  • Prijem i obrada narudžbi i izrada radnih naloga
  • Izrada predračuna i računa kupcima i inokupcima
  • Organizovanje prevoza – logistika
  • Saradnja sa brzom poštom
  • Vođenje evidencije o kupcima
  • Izrada raznih izveštaja
  • Arhiviranje dokumenata

Nudimo:

  • Zaposlenje na neodređeno vreme
  • Prijatno radno okruženje

Ukoliko se pronalazite u gore navedenim poslovima javite se na tel: 024/554-134 ili pošaljite Vaš CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 04.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    Yum Commerce doo

    Yum-Commerce d.o.o. iz Subotice je proizvodno, trgovinsko i uslužno preduzeće. Glavna delatnost preduzeća je proizvodnja unutrašnjih i spoljnih ukrasnih lajsni i elemenata od polistirola. Osnovana je 1997. godine, a sopstvenu proizvodnju ima od 1999. godine Naši proizvodi se mogu naći u celoj Srbiji u radnjama koji su namenjeni za opremanje enterijera i eksterijera (farbare, stovarišta građevinskog materijala itd.). Preduzeće Yum-Commerce svoje proizvode pored domaćeg tržišta plasira i na inostrana tržišta.…

    Direktan link do oglasa