Konkurs je istekao.

Komercijalni saradnik / Kereskedelmi munkatárs

Krivaja d.o.o.

Ada, Bačka Topola, Kanjiža, Kula, Senta, Sombor, Srbobran, Subotica, Vrbas

01.07.2017.

Krivaja d.o.o. je inovativno poljoprivredno društvo koje vodi ekološki odgovorno poslovanje. Glavne delatnosti firme su ratarstvo i svinjarstvo koje se baziraju na održivom razvoju. Za postignute poslovne rezultate Privredna Komora Vojvodine nam je prošle godine dodelila svoju nagradu s kojom nas je uvrstila među najuspešnija preduzeća.

 Za potrebe društva raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto u direkciji u Bačkoj Topoli koja se dinamično razvija:

Komercijalni saradnik

Bačka Topola

Radni zadaci:

  • obavljanje poslova prodaje i nabavke
  • održavanje poslovne saradnje sa kupcima i dobavljačima
  • izrada radnih planova i praćenje realizacije radnih planova
  • saradnja s ostalim radnim jedinicama društva
  • rad u poslovnom informacionom sistemu društva
  • drugi zadaci po naredbi pretpostavljenog

Uslovi:

  • najmanje srednja stručna sprema, smer: ekonomija ili poljoprivreda
  • najmanje 1-2 godine radnog iskustva na navedenim ili sličnim zadacima, postoji mogućnost za obuku
  • poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • precizno i odgovorno izvršenje radnih zadataka
  • dobre komunikacione i organizacione veštine
  • ambicioznost i volja za učenjem, otvorenost prema tehnološkim inovacijama

Predstavlja prednost:

  • posedovanje vozačke dozvole kategorije B
  • znanje srpskog i mađarskog jezika
  • poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • redovnu i konkurentnu platu, putni trošak, mogućnost za bonus
  • mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • dinamično i pozitivno radno okruženje

Ukoliko mislite da ste prava osoba za ovu radnu poziciju, pridružite se našoj ekipi.

Radnu biografiju sa fotografijom pošaljite na srpskom i mađarskom jeziku do 01.07.2017. godine.

A Krivaja KFT. innovatív és környezettudatos mezőgazdasági cég, fő tevékenyégi körünk a fenntartható fejlődésen alapuló szántóföldi növénytermesztés és állattenyésztés. Szakmai eredményeinkért a Vajdasági Gazdasági Kamara a tavalyi év folyamán a legsikeresebb vállalkozások közé sorolta cégünket. Dinamikusan fejlődő Topolyai Irodarészlegünkbe felelős beosztású munkatársat keresünk a következő feladatkörre:

Kereskedelmi munkatárs

Bacska Topolya

Munkafeladatok:

  • beszerzéssel és eladással kapcsolatos feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a cég együttműködő partnereivel – a felvásárlókkal és szállítókkal
  • munkatervek készítése és a tervek teljesítésének nyomon követése
  • együttműködés a cég többi munkarészlegével
  • a cég vállalatirányítási információs rendszerében végzett munka
  • egyéb feladatok a felettes utasítása szerint

Elvárások:

  • legalább középiskolai végzettség közgazdasági vagy mezőgazdasági szakon
  • legalább egy-két év munkatapasztalat a leírt vagy hasonló feladatkörben, betanulás lehetősége adott
  • számítógépes munka ismerete (MS Office csomag)
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • jó szervezési és kommunikációs képességek
  • ambíciózus és tanulásra kész hozzáállás, nyitottság  technológiai fejlesztések iránt

Előnyök:

  • B-kategóriás vezetői engedély
  • szerb és a magyar nyelvtudás
  • angol nyelv ismerete

Amit a cég kínál:

  • határozott időre szóló munkaviszony a határozatlan időre szóló munkaviszony lehetősége mellett
  • rendszeres és versenyképes fizetés, útiköltségtérítés,  bónusz lehetősége
  • a szakmai fejlődés és előrehaladás lehetősége
  • dinamikus és pozitív munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetés, várjuk csapatunkba!

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal (magyar és szerb nyelven) 2017. június 30-ig.

    • Nikole Tesle 7 , Krivaja, Bačka Topola, Srbija
    • PIB: 101444779
    • Matični broj: 08548137

    Direktan link do oglasa