Konkurs je istekao.

Konobar

Metropol Palace d.o.o.

Beograd

16.04.2020.

Hotel Metropol prvobitno je otvoren 1957. godine i smatra se jednim od najluksuznijih hotela na Balkanu koji je tokom svog postojanja ugostio brojne beogradske doajene, kulturnu elitu i poznate strane goste. Metropol Palace hotel danas pripada brendu Luxury Collection koji je deo svetski poznate hotelske grupacije Marriott International Inc. i posluje po međunarodnim standardima.

Hotel Metropol traži visoko motivisane osobe željne napredovanja i dokazivanja, zarad zaposlenja u tematskom restoranu na poziciji

Konobar

Beograd

Opis posla:

  • Proverava sa gostima da li su zadovoljni obrokom i reaguje kako bi rešio/la eventualne probleme
  • Prati goste do njihovog stola
  • Objašnjava kako se različiti obroci pripremaju, daje informacije o sastojcima i načinu pripremanja
  • Informiše goste o specijalitetima dana
  • Priprema račune po stavkama i obračunava ukupnu vrednost i porez
  • Prikazuje menu gostima i odgovara na pitanja o stavkama menu-ja, daje preporuke i objašnjava proces pripreme obroka
  • Uklanja sudove i čaše sa stolova i pomoćnih stolova i nosi ih u kuhinju na pranje
  • Služi hranu i piće gostima
  • Priprema i servira specijalitete na stolovima kako je zatraženo
  • Snabdeva reone servisa kafom, hranom, priborom i stolnjacima
  • Uzima porudžbine od gostiju za hranu i piće
  • Zapisuje porudžbine gostiju, pamti ih ili ih unosi u kompjuter kako bi bili prosleđeni kuhinji
  • Donosi izabrana vina do stola sa odgovarajućom čašom i sipa vino gostima
  • Čisti stolove i/ ili pomoćne stolove nakon obedovanja gostiju
  • Opisuje i preporučuje vina gostima
  • Dopunjuje slanike, posude sa biberom, šlagom, začinima i salvete
  • Naplaćuje račune gostima
  • Priprema topla, hladna i mešana pića gostima i hladi boce vina
  • Postavlja stolove za obroke, uključujući postavljanje stolnjaka, srebrnog posuđa i čaša

Uslovi

  • Poznavanje principa pružanja servisa gostima
  • Orijentisanost ka servisu gostiju – Aktivno traži načine da pomogne ljudima
  • Aktivno sluša – Obraća punu pažnju na ono što ljudi govore, proverava da li su njegove beleške tačne, postavlja pitanja na odgovarajući način i ne prekida goste u neprikladno vreme
  • Neophodno je znanje engleskog jezika, kao i prethodno iskustvo rada u renomiranim Hotelima i/ili restoranima

Menadžment i zaposleni hotela Metropol Palace posvećeni su očuvanju jedinstvene tradicije ovog hotela i pružanju apsolutnog komfora našim gostima. Veoma cenimo sposobnosti i znanje naših zaposlenih i trudimo se da članovi našeg tima rade u prijatnoj atmosferi i da napreduju na ličnom i profesionalnom planu uz ekonomsku sigurnost, što je ključno za dugoročni uspeh celog tima, ostvarivanje zajedničkih rezultata i poslovanje hotela.

Rok za konkurisanje: 16.04.2020.

    Hotel Metropol Palace prvobitno je otvoren 1957. godine i smatra se jednim od najluksuznijih hotela na Balkanu koji je tokom svog postojanja ugostio brojne beogradske doajene, kulturnu elitu i poznate strane goste. Hotel raspolaže sa 198 soba i 38 apartmana koji odišu modernim dizajnom ali stilski podsećaju na sredinu 20. veka kada je hotel izgrađen i imaju pogled na Bulevar kralja Aleksandra i na jedan od najlepših beogradskih parkova – Tašmajdan.   Različiti hotelski prostori kao što su balske…

    Direktan link do oglasa