Konkurs je istekao.

Konobar

Union hoteli d.d.

Ljubljana, Slovenija

04.06.2017.

KONOBAR (m/ž)

Grupa Union hoteli povezuje četiri hotela u samom središtu Ljubljane: Grand hotel Union, Grand hotel Union Business, Hotel Lev i Central hotel. Poznati smo po kvalitetnim hotelskim uslugama i vrhunskoj ugostiteljskoj ponudi. Nudimo 574 soba, više od 30 sala za konferencije, 9 ugostiteljskih objekata i wellness centar. Srce hotela predstavljaju naši zaposleni, koje odlikuje stručno znanje, fleksibilnost i profesionalnost. Pridružite nam se!

www.union-hotels.eu

Opis posla:

  • profesionalna usluga gostiju
  • preporučivanje hrane i pića
  • serviranje hrane i pića
  • naplata usluga
  • briga za prijatan ugođaj gostiju
  • briga za urednost radnog prostora

Od kandidata očekujemo:

  • stručna sprema
  • minimum godinu dana radnog iskustva
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje vina i osnova mešanja pića
  • komunikativnost, urednost i ljubaznost

Šta nudimo:

  • zaposlenje na određeno vreme 12 meseci – mogućnost radnog odnosa na neodređeno vreme
  • rad u dinamičnom okruženju i profesionalnom kolektivu
  • redovna isplata, mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 04.06.2017.

    Direktan link do oglasa