Konkurs je istekao.

Konobar

Xenon d.o.o.

Beograd

02.05.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Hotel Xenon je u novi hotel u Beogradu koji se otvorio u avgustu 2017. godine. Želimo da se istaknemo kao jedinstveni hotel koji ne samo da brine o pružanju usluga već i o tome kako se odnosi sa svojim zaposlenima. U ovom trenutku potrebno nam je više osoba za poziciju:

Konobar

Beograd

Opis posla:

  • Zaposleni će obavljati poslove usluživanja gostiju, postavljanja švedskog stola, proveravanja i čišćenja escajga i ostalih artikala neophodnih za funkcionisanje restorana, pomoći u šanku, po potrebi vršiti usluge room service-a, kao i sva ostala zaduženja od strane nadređenih

Uslovi:

  • Potrebno je, ali ne i neophodno relevantno iskustvo
  • Potrebno je znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Prijava u radni odnos
  • Redovna isplata zarade
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Prijave možete slati elektronskim putem ili pozvati broj telefona 011/7701214.

Rok za konkurisanje: 02.05.2018.

    Konkurs je istekao.

    Xenon Hotel

    U avgustu 2017. otvoren je novi luksuzni hotel sa 4 zvezdice u ulici Vojislava Ilića.

    Direktan link do oglasa