Konkurs je istekao.

Konobarica / Konobar

Holizam d.o.o.

Beograd

29.09.2018.

Hotel Life Design u samom srcu Beograda, koji neguje duh dobrog gostoljublja i pruža uslugu na najvišem nivou raspisuje konkurs za poziciju

Konobar / Konobarica

Beograd

Uslovi:

  • Ugostiteljska struka
  • Relevantno radno iskustvo
  • Znanje engleskog jezika
  • Izražena komunikativnost, ljubaznost, snalažljivost

Vaši osnovni zadaci i zaduženja su:

  • Priprema prostorija u kojima radi, dočekuje, uslužuje, naplaćuje i ispraća goste iz restorana, poštujući sva ugostiteljska pravila
  • Dobro poznaje sve vrste jela domaće i strane kuhinje, domaća i strana pića iz asortimana ugostiteljskog objekta
  • Vrši tačno registrovanje prometa
  • Stara se o inventaru neophodnom za poslovanje restorana
  • Po potrebi vrši room service
  • Izvršava sva ostala zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca

Zaposlenima nudimo:

  • Odgovoran, dinamičan i zanimljiv posao uz mogućnost napredovanja
  • Redovna isplata zarade
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima i doprineste u daljem razvoju naše kampanje, prijavite se na konkurs.

Dobrodošli!

Rok za konkurisanje: 29.09.2018.

    • Balkanska 18, Beograd, Srbija
    • PIB: 108633761
    • Matični broj: 21038296

    Direktan link do oglasa