Konkurs je istekao.

Kontista bilansista

Triglav osiguranje a.d.o.

Beograd

29.07.2016.

Prilika
Na području Sektora finansija i računovodstva
Beograd

Triglav osiguranje je deo Triglav Grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom više od 100 godina. Pored matičnog tržišta u Sloveniji, Triglav Grupa posluje na još sedam tržišta. Pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena odgovornost, vrednosti koje su Triglav Grupu postavile na lidersko mesto u regionu Jugoistočne Evrope.

Zbog poslovne ekspanizije raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Kontista bilansista (m/ž)

za rad u Beogradu

Očekujemo:

  • VII/VI stepen obrazovanja
  • poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda
  • odlično poznavanje rada na računaru - MS Office, poželjno iskustvo u aplikaciji „Navision“
  • poznavanje engleskog jezika
  • odgovornost, sistematičnost, preciznost, pouzdanost
  • samostalnost, proaktivnost i ciljnu usmerenost
  • spremnost na timski rad

Potrebno iskustvo:

  • 3 godine iskustva na računovodstvenim poslovima. Prednost imaju osobe sa iskustvom u industriji osiguranja.

Opis zaduženja:

  • prati pravilnu evidenciju i izvršenje različitih ugovornih potraživanja i obaveza
  • vrši knjiženje u vezi sa plasmanom hartija od vrednosti i drugih ulaganja
  • učestvuje u pripremi periodičnih i godišnjih izveštaja i drugih obračuna i izveštaja iz delokruga računovodstva
  • vrši knjiženje obaveza i potraživanja vezanih za reosiguranje i saosiguranje
  • vodi, usklađuje i kontroliše računovodstvene analitičke i pomoćne evidencije
  • kontroliše ispravnost računovodstvenih podataka
  • vrši kontrolu rada knjigovođa
  • učestvuje u pripremi dokumentacije za internu i eksternu reviziju
  • usko sarađuje sa odeljenjem kontrolinga
  • prati propise iz oblasti računovodstva
  • odgovoran je za ažurno i tačno knjiženje knjigovodstvene dokumentacije u knjigovodstvu.

Omogućujemo:

  • radni odnos u uspešnoj međunarodnoj kompaniji, lider u osiguranju u Adria regionu
  • adekvatnu zaradu i radno okruženje
  • mogućnost napredovanja
  • edukacija i stalno usavršavanje u struci.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite nam svoju prijavu i radnu biografiju (CV) do 29.07.2016.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Triglav osiguranje a.d.o.

    Mi smo Triglav osiguranje, deo Triglav grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom više od120 godina. Svrstavamo se među najveće osiguravajuće grupacije u regionu jugoistočne Evrope, a karakterišu nas pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • DODATNI SLOBODNI DANI

    Direktan link do oglasa