Konkurs je istekao.

Kontrolor tehničkog pregleda

A&J Human Capital Consulting d.o.o.

Beograd

04.02.2020.

90.000,00 - 100.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

Naš klijent je domaća kompanija koja već 9 godina na teritoriji Beograda pruža usluge tehničkog pregleda, ispitivanja i registracije vozila.
Zahvaljujući visokom kvalitetu usluge, prepoznatiljivisu po reputaciji pouzdanog partnera.

Zbog dalje podrške njihovom stručnom timu, u potrazi smo za iskusnim kandidatom za poziciji

Beograd

Potrebni uslovi

  • Srednja stručna sprema saobraćajnog usmerenja ili srednja mašinska škola – smer automehaničar
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na poslovima Kontrolora na tehničkom pregledu
  • Vozačka dozvola D kategorije
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada na liniji teretnog tehničkog pregleda

Opis glavnih zaduženja

  • Prijem vozila na tehnički pregled
  • Kontrola urednosti dokumentacije vozila
  • Kontrola tehničke ispravnosti vozila
  • Izdavanje uverenja o izvršenom tehničkom pregledu

Okvirna plata: 90.000 - 100.000 RSD

Ukoliko ste u potrazi za promenom biće nam zadovoljstvo da Vas upoznamo.

Napomena – biće kontaktirani samo kandidati čije biografije procesom selekcije budu izdvojene u uži izbor. Ostale prijave evidentiramo u svojoj bazi uz poštovanje poverljivosti.

Rok za konkurisanje: 04.02.2020.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    A&J Human Capital Consulting d.o.o. obavlja delatnost poslova zapošljavanja na osnovu rešenja broj 023-02-00070/2019-24, izdatog od strane Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Republike Srbije. Dosadašnje iskustvo u odabiru kadrova smo stekli saradnjom sa klijentima iz različitih industrija i oblasti poslovanja.  Ujedno, svojim Klijentima pružamo i uslugu eksternog vođenja HR administracije zaposlenih, obračuna zarade kao i niz usluga…

    Direktan link do oglasa