Konkurs je istekao.

Koordinator administracije/Office Assistant

HLB T&M Consulting

Beograd, Novi Sad

09.03.2021.

Kompanija HLB T&M Consulting je deo međunarodne grupacije HLB International za računovodstvene usluge i poresko savetovanje.

Za našeg klijenta, renomiranu internacionalnu firmu sa kancelarijama u Beogradu i Novom Sadu, oglašavamo potrebu za radnim mestom: KOORDINATOR ADMINISTRACIJE

Opis zaduženja:

  • Obrada, sortiranje i usmeravanje dolazne i odlazne pošte
  • Zakazivanje sastanaka i drugih termina u kancelariji
  • Koordinacija organizovanja rada kancelarije i naručivanje kancelarijskog materijala i opreme
  • Koordinacija održavanja kancelarijskog inventara i organizovanja neophodnih popravki
  • Koordinacija planiranja smeštaja i planova putovanja
  • Odgovaranje na telefonske pozive i uput pozivaoca na odgovarajuću stranu
  • Obavljajte druge zadatke administrativne podrške, uključujući ažuriranje i sortiranje datoteka, sastavljanje i lektoriranje korespondencije i sprovođenje istraživanja
  • Vođenje evidencije ulaska u kancelariju, odsustva i prisustva na poslu
  • Pomoć u pripremi dokumentacije odsustvovanja osoblja
  • Pomoći pripreme putne dokumentacije

Potrebna znanja i veštine:

  • Obrazovanje - minimalno VI stepen iz oblasti administracije, menadžmenta, hotelijerstva
  • 3 godine relevantnog iskustva u kancelarijskom okruženju, po mogućnosti u administrativnoj ulozi
  • Izvrsne organizacione veštine, sposobnost davanja prioriteta i samostalni rad
  • Izuzetne veštine usmene i pisane komunikacije, uključujući snažan pravopis, gramatiku i interpunkciju
  • Morate biti posvećeni pružanju izvanredne korisničke usluge i pokazati jake međuljudske veštine
  • Snažna pažnja na detalje
  • Veštine rada na računaru Microsoft Office-a i sposobnost rukovanja opštom kancelarijskom opremom
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno, ali ne ograničavajuće, poznavanje nemačkog i ruskog jezika

HLB T&M Consulting is part of the international group HLB International for accounting services and tax consulting.

For our client, renowned international company with offices in Belgrade and Novi Sad, we announce the need for the position: OFFICE ASSISTANT

Job description:

  • Processing, sorting, and routing of incoming and outgoing mail
  • Scheduling meetings and other appointments in the office
  • Coordination of organizing the work of the office and ordering office materials and equipment
  • Coordination of office inventory maintenance and organization of necessary repairs
  • Coordination of accommodation planning and travel plans
  • Answer phone calls and direct the caller to the appropriate page
  • Perform other administrative support tasks, including updating and sorting files, compiling and proofreading correspondence, and conducting research
  • Keeping records of office entry, absence, and attendance at work
  • Assistance in preparing absence documentation
  • Assist in the preparation of travel documents

Required knowledge and skills:

  • Education – minimal VI degree administration, management, hotel management
  • 3 years of relevant experience in an office setting, preferably in an administrative role
  • Excellent organizational skills, ability to prioritize, and comfortable working independently
  • Exceptional oral and written communication skills, including strong spelling, grammar, and punctuation
  • Must be committed to providing outstanding customer service and demonstrate strong interpersonal skills
  • Strong attention to detail
  • Proficient computer skills Microsoft Office and ability to operate general office equipment
  • Proficient English language skills
  • Knowledge of German and Russian is desirable, but not limiting
    Konkurs je istekao.

    HLB T&M CONSULTING d.o.o.

    • Mlatišumina 19, Beograd, Srbija
    • PIB: 107225462
    • Matični broj: 20759038

    Direktan link do oglasa