Konkurs je istekao.

Kompanija Gorenje je jedan od vodećih evropskih proizvođača kućnih aparata sa tradicijom dugom preko 65 godina. Tehnološki usavršeni, superiorno dizajnirani i energetski efikasni kućni aparati podižu nivo kvaliteta života za korisnike naših proizvoda u preko 90 zemalja širom sveta.

Ukoliko želite da postanete deo uspešnog Gorenje tima od preko 10.000 zaposlenih pošaljite nam svoj CV.

Za potrebe Gorenje Studio maloprodajnog lanca raspisujemo konkurs za poziciju:

Koordinator maloprodaje

(Beograd - Srbija)

Opis posla:

Koordinacija rada maloprodajne mreže Gorenje Studio, koja podrazumeva:

  • Obilazak i kontrola rada maloprodajnih objekata;
  • Kontrola poslovnih procesa i procedura u maloprodaji;
  • Kontrola kvaliteta usluge;
  • Kontrola rada store menadžera i poslovanja maloprodajnih objekata;
  • Nadzor troškova poslovanja maloprodajnih objekata;
  • Učestvovanje u definisanju planova poslovanja;
  • Analiza tržišta i predlaganje mera za unapređenje rezultata poslovanja;
  • Stara se o motivaciji i unapređivanju kvaliteta rada zaposlenih;
  • Izveštavanje o rezultatima rada maloprodajnih objekata;
  • Učestvovanje u selekciji i odabiru kadrova u maloprodaji.

Zahtevane veštine, znanja, iskustvo:

  • Minimum VI stepen stručne spreme;
  • Obavezno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, u trajanju od najmanje 2 godine;
  • Razvijene organizacijske sposobnosti;
  • Izražena komunikativnost, ljubaznost i usmerenost na rezultate prodaje;
  • Poznavanje i primena zakona i propisa iz stručne oblasti;
  • Znanje rada na računaru – Excel napredni nivo;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo Vam:

  • Pozitivnu i dinamičnu radnu atmosferu i okruženje;
  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću stalnog zaposlenja;
  • Redovne zarade;
  • Uredne prijave na penzijsko i zdravstveno osiguranje;
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja;
  • Priznanje za kvalitetan rad kroz program stimulaciju za individualni i grupni radni učinak.

Biti prijatelj svom kupcu najbolja je mera uspeha!

Pošaljite nam Vaš CV elektronskim putem najkasnije do 07.12.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Slanjem prijave na konkurs kandidat daje pristanak da bude kontaktiran u periodu od narednih godinu dana ukoliko se ukaže, isto ili slično, slobodno radno mesto. Poverljivost podataka kandidata je zagarantovana.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Gorenje d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Milutina Milankovića 7
  • PIB: 100000153
  • Matični broj: 17150286
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.