Konkurs je istekao.

Kozmetičar

Save time

Beograd

21.03.2020.

45.000,00 - 100.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

Studio lepote Save time postoji oko 4.5 godine, ali se jako brzo razvijamo i napredujemo.

Potreban nam je:

Kozmetičar

Beograd

Opis posla na poziciji kozmetičar:

  • Manikir
  • Pedikir
  • Masaže
  • Maderoterapija
  • Tretmani lica
  • Trepavice
  • Depilacija
  • Epilacija

Uslovi za prijavu:

  • Stručna sprema: SSS
  • Radno iskustvo od minimum godinu dana

Okvirna plata:

  • 45.000,00 - 100.000,00 RSD

Nudimo:

  • Redovnu zaradu uz mogućnost dobijanja bonusa, rad po smenama, odgovarajuće uslove za rad, mogućnost usavršavanja, rad u mladom i dinamičnom okruženju.

Kontakt telefoni:

E-mail: save.time.studio@gmail.com

Rok za konkurisanje: 21.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    Save time

    • Vajara Zivojina Lukica 14, Beograd, Srbija
    • PIB: 109172327
    • Matični broj: 63983268

    Direktan link do oglasa