Konkurs je istekao.

Krojač uzoraka

PS Fashion Design d.o.o.

Čačak

29.10.2019.

Potreban nam je:

KROJAČ UZORAKA

Čačak

Zaduženja koja Vas očekuju na ovom radnom mestu:

  • Krojenje uzoraka odevnih predmeta i aksesoara od tekstila
  • Provera ispravnosti  svih iskrojenih delova za šivenje
  • Vraćanje u magacin ostataka tkanine i prijava kalkulativnog utroška
  • Obavezno informisanje šefa linije uzorka o greškama u tkanini i mustri
  • Odgovornost za preciznost iskrojenih delova u odnosu na date mustre i precizan obračun kalkulativnog utroška
  • Odgovornost  za efikasnost u krojenju uzoraka i poštovanje vremenskih rokova

Uslovi:

  • Potrebno dve ili više godina na istim ili sličnim poslovima
  • Treći ili četvrti stepen stručne spreme

Osobine:

  • Odgovornost
  • Preciznost
  • Dobra motorika ruku

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju
  • Mogućnost sticanja novih znanja
  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Redovna primanja uz praćenje ličnih rezultata

Ako volite dinamiku i organizovanje posla, ako ste odgovorni, temeljni i timski orijentisani i zainteresovani ste da postanete deo uspešnog PS Fashion tima                                     pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Rok za prijavu je 29.10.2019.

Iako veoma cenimo svakog prijavljenog kandidata, biće kontaktirani samo oni koji uđu u uži izbor. Hvala Vam na interesovanju za rad u našoj kompaniji.

    Konkurs je istekao.

    PS Fashion Design

    Kompanija PS Fashion je najveća domaća modna kuća i sve voljeniji brend u zemlji i regionu. Sedište nam je u Čačku i već dve i po decenije istrajavamo u kreiranju i proizvodnji ženske odeće vrhunskog kvaliteta i dizajna, uz prateći aksesoar. O zastupljenosti našeg brenda govori 600 000 proizvedenih odevnih artikala na godišnjem nivou. Za taj uspeh zaslužna je posvećenost naših zaposlenih i lojalnost naših brojnih kooperanata. Imidž koji se ogleda u snažnoj prirodi ženskog duha građen je postepeno…

    Direktan link do oglasa