Ekspres kurirska kompanija Royal Express d.o.o. formira tim iskusnih profesionalaca, te pretenduje da preuzme lidersku poziciju na teritoriji Republike Srbije, uvodeći evropske standarde i inovativna rešenja, kako prema korisnicima usluga, tako i prema svojim zaposlenima. Kao deo svojih planiranih aktivnosti proširenja poslovanja, tražimo iskusnog profesionalca da preuzme poziciju:

KURIR

Za sledeće gradove: Subotica, Vrbas, Zrenjanin, Novi Sad, Beograd, Šabac, Požarevac, Valjevo, Aranđelovac, Užice, Čačak, Kraljevo, Kragujevac, Jagodina, Kruševac, Zaječar, Niš, Leskovac i Pančevo

Opis poslova:

  • transport, preuzimanje i isporuka pošiljke
  • komunikacija sa klijentima

Potrebni uslovi:

  • vozačka dozvola minimum B kategorije
  • radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • potvrda da nije krivično gonjen i osuđivan
  • dobro poznavanje grada
  • odgovorna, organizovana, samoinicijativna osoba
  • sposobnost poslovne komunikacije

Uslovi koje nudimo:

  • evropski standardi uslova na radu
  • stimulacije u radu sa izgrađenim bonus šemama
  • rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost napredovanja

Napomena: Royal express se sa najboljim poslovnim namerama obraća kuririma u cilju zajedničkog rasta na tržištu. Postanite i Vi deo našeg uspešnog tima.

Svoj CV možete nam poslati elektronskim putem do 20.09.2018.

Na razgovor ćemo pozvati one kandidate koji budu zadovoljili uslove.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: Kurir

Podelite na društvenim mrežama:

Komentar za Poslovi.infostud.com

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com i poslodavci neće biti u prilici da ga pročitaju.

Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati za oglas.

Štampa

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.00
  • Broj glasova: 3

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.