Konkurs je istekao.

Kuvar / Kuvarica

Nutriko d.o.o.

Vranje

04.10.2017.

Fabrika stočne hrane Nutriko iz Vranja raspisuje oglas za radno mesto u Vranju na poziciji:

Opis posla:

  • priprema svih vrsta jela
  • odgovora za kvalitet jela
  • odgovora za pravilan utrošak namirnica
  • održava higijenu radnog objekta, radnog prostora i opreme

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • organizovanost i preciznost
  • da nije krivično osuđivan i da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak

Mi nudimo:

  • kolegijalnu radnu okolinu
  • stimulativnu zaradu

Molimo kandidate da svoje prijave salju isključivo elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uzi izbor.

Rok za konkurisanje: 04.10.2017.

    „NUTRIKO“ je postao vodeća fabrika stočne hrane na jugu Srbije. Paleta proizvoda obuhvata potpune i dopunske krmne smeše, mineralno - vitaminske dodatke za hranu za sve vrste domaćih životinja. Osim prodaje koncentrovanih krmnih smeša „NUTRIKO“ se bavi otkupom i prodajom komponenti (kukuruz, sojino zrno, pšenica, i dr.) i uvozom sirovina za proizvodnju stočne hrane. Najveći deo proizvoda plasira se u Pčinjskom, Jablaničkom i Nišavskom okrugu, a prodajna mreža je proširena na području centralne Srbije,…

    Direktan link do oglasa