Konkurs je istekao.

Kuvar - šef kuhinje

NS Hotels d.o.o.

Zlatibor

14.06.2023.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

Da pruža uslugu u skladu sa potrebama tržišta, standardima hotela i operativnim mogućnostima sektora hrana i piće;

Da, u cilju postizanja maksimalnog zadovoljstva gostiju, lično kontroliše kvalitet jela i obezbedi poštovanje  predviđenih standarda njihove pripreme i prezentacije;

Da prati sve zakonske propise, izmene i dopune koje se odnose na životne namirnice i njihov prijem, skladištenje i pripremanje;

Da odgovara za kvalitativni i kvantitativni prijem svih vrsta namirnica u odeljenju hrane i pića;

Obavezno prisustvo sa službom kontrole zdravstveno higijenske ispravnosti prilikom uzimanja uzoraka životnih namirnica i briseva sa radnih površina;

Da kontroliše ispravnost rokova trajanja svih namirnica koje se koriste u sektoru hrane i pića;

Da kontroliše deklaracije za meso i mesne prerađevine, kao i sve ostale deklarisane namirnice;

Da bude odgovoran za robu primljenu u kuhinji u toku smene;

Da obezbedi pravilno rukovanje opremom i mašinama, kao i blagovremeno obaveštavanje Tehničke službe o potrebnim popravkama u toku smene;

Da obezbedi besprekornu čistoću kuhinje;

Da obezbedi besprekornu čistoću operativne opreme;

Da kontroliše oštećenja operativne opreme;

Da obezbedi da se svi zaposleni odeljenja u toku smene pridržavaju hotelskih standarda lične higijene;

Da pomaže u vođenju računa o nabavci hrane i svakodnevnih operativnih potreba;

Da prati kvalitet jelovnika, specijaliteta dana i švedskog stola;

Da obezbedi besprekornu čistoću i adekvatno obezbeđenje svih ostava i frižidera;

Da bude fleksibilan u odnosu na promene radnog vremena i mesta rada;

Da se pobrine da se sva pripremljena jela izdaju uz odgovarajuću potvrdu narudžbine;

Da se pobrine za redovno dopunjavanje švedskog stola;

Da se pobrine da priprema hrane bude brza i u skladu sa očekivanjima gostiju;

Da detaljno poznaje jelovnike;

Da dobro poznaje karakteristike životnih namirnica i njihovo ponašanje prilikom pripreme;

Da asistira u vođenju odeljenske obuke i obuke na radu;

Da održava disciplinu i moral zaposlenih pridržavajući se hotelskih standarda;

Da savetuje zaposlene u vezi standarda rada koji se od njih očekuje;

Da obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Rukovođenje osobljem:

Da se pobrine da svi zaposleni na posao dolaze na vreme, u odgovarajućim uniformama i da nose pločicu sa imenom;

Da učestvuje u stvaranju efikasnog tima zaposlenih, vodeći brigu o njihovoj dobrobiti, bezbednosti, obučenosti i razvoju;

Da učestvuje u obuci zaposlenih i vodi računa da savladaju  neophodne veštine za efikasno obavljanje svojih dužnosti;

Da sprovodi ocenjivanje zaposlenih u svom odeljenju, da formira opštu ocenu rada.

Administrativne dužnosti:

Da prisustvuje hotelskim i svim sastancima svog sektora;

Da, po potrebi, kontroliše nabavku operativnog inventara.

Opšte dužnosti:

Da se na posao javlja na vreme i u odgovarajućoj uniformi;

Da gostima uvek pruža profesionalnu uslugu i da se ljubazno ophodi;

Da, kad god je moguće, na osnovu podataka o gostima obezbedi preduzimanje posebnih koraka u cilju  prevazilaženja njihovih očekivanja;

Da održava dobre kolegijalne odnose u svom i svim drugim odeljenjima;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila o protivpožarnoj zaštiti, higijeni, zdravlju i bezbednosti;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila i procedura;

Da održava visok nivo lične higijene i izgleda;

Da izvršava sve druge razumno propisane dužnosti i obaveze.

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME: IV SSS / VI VŠS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima, poznavanje rada na računaru i najmanje jednog stranog jezika

Konkurs je istekao.

NS HOTELS DOO

  • HAJDUK VELJKOVA 11/V, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 105469647
  • Matični broj: 20391804

Direktan link do oglasa