Konkurs je istekao.

Kuvar

Hotelska grupa - Budvanska rivijera

Budva, Crna Gora

27.06.2018.

Hotelska grupa "Budvanska rivijera" je preduzeće sa bogatom tradicijom pružanja ugostiteljskih usluga i razvoja turizma.
"Budvanska rivijera" je i najveće preduzeće ove vrste u Crnoj Gori koje zapošljava oko 360 stalnih i oko 450 sezonskih radnika.

Hotelska grupa "Budvanska rivijera" raspisuje konkurs za sljedeće slobodno radno mjesto:

Kuvar

(više izvršilaca)
Mesto zaposlenja: Budva, Crna Gora

Opis posla:

  • Obavlja sve poslove i radne zadatke koje dobija od šefa kuhinje i glavnog kuvara.
  • Priprema sve vrste jela pod nadzorom šefa kuhinje i glavnog kuvara.
  • Pomaže im kod pripreme specijalnih narudžbi.
  • Radi u pripremnoj fazi spremanja hladnih predjela, salata i uopšte na pripremi hladnih jela.
  • Obavezan je pravilno koristiti i odnositi se prema uređajima i inventaru u kuhinji.

Uslovi:

  • Kuvar specijalista, V stepen; alternativa: VKV, kuvar;
  • Potrebno prethodno radno iskustvo na poslovima kuvara.

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite na oglas molimo Vas da nam pošaljete svoju biografiju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 27.06.2018.

    Direktan link do oglasa