Mi smo LINK group, misijom vođena kompanija. Sa velikom strašću i ambicijom želimo da pomognemo našim korisnicima da postanu uspešniji. Mi iskreno verujemo da je obrazovanje osnov uspeha svakog pojedinca, ali isto tako znamo da današnje obrazovanje ne odgovara potrebama vremena u kom živimo. Zato se trudimo da ga iz korena promenimo i prilagodimo savremenim generacijama. Između naših vizija i realnosti postoji jedino akcija, koju od 1998. godine dosledno sprovodimo. Ako mislite da ste upravo vi neko ko želi da u tom ogromnom poduhvatu bude deo našeg tima, otvoreni smo da se upoznamo i zajedno menjamo svet obrazovanja nabolje.

LINK group, vodeći multinacionalni obrazovni sistem, više od 20 godina uspešno se bavi profesionalnom edukacijom i srednjim i visokim obrazovanjem. Poslujemo na teritoriji Srbije, Bosne i Hercegovine, Rumunije, Republike Moldavije i Sjedinjenih Američkih Država, a putem jedinstvenog e-Learning sistema okupljamo polaznike iz preko 120 zemalja sveta.

LINK group obrazovna alijansa okuplja obrazovne institucije: ITAcademyBusinessAcademyInternetAcademyOKschoolVisoka škola za informacione tehnologije, ekonomiju i preduzetništvoVisoku školu strukovnih studija za informacione tehnologije – ITSFakultet savremenih umetnosti- FSUSrednju školu za informacione tehnologije – ITHS, Savremenu gimnazijuSavremenu osnovnu školu, International School Savremenu ISS.

.NET Developer

Beograd, Novi Beograd, Blok 65

Opis posla:

  • razvoj aplikacija iz oblasti edukacije, ljudskih resursa, finansija i biometrijske identifikacije.

Uslovi:

  • minimum jedna godina iskustva u razvoju C# aplikacija;
  • poželjno znanje iz nekih od sledećih tehnologija:
    • ASP.NET MVC i Web API;
    • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript;
    • Angular, React, Vue;
    • WinForms;
    • WCF;
    • Xamarin.Forms;
    • MySQL ili MS SQL Server.

Benefiti:

  • rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju koje se neprekidno razvija;
  • nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima;
  • mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja;
  • fleksibilno radno vreme.

Zbog povećanog obima posla i povećanja broja novih projekata, tražimo programere sa punim radnim angažovanjem na lokaciji kompanije ili sa delimičnim angažovanjem od kuće.

Ukoliko ste web developer ili Windows desktop developer, a imate želju da radite na novim projektima, otvoreni smo za dogovor.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa motivacionim pismom do 26.04.2019. godine elektronskim putem.

Nepotpune prijave neće se uzimati u obzir.

Više o kompaniji možete videti na veb-sajtu: www.link-group.eu

Konkurišite
Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: .NET Developer

Greška u oglasu? Obavestite nas

Prijavite problem sa oglasom

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com i poslodavci neće biti u prilici da ga pročitaju.

Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati za oglas.

Štampa

Podelite na društvenim mrežama:

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca LINK group d.o.o.

Mi smo LINK group, misijom vođena kompanija. Sa velikom strašću i ambicijom želimo da pomognemo našim korisnicima da postanu uspešniji. Mi iskreno verujemo da je obrazovanje osnov uspeha svakog pojedinca, ali isto tako znamo da današnje obrazovanje ne odgovara potrebama vremena u kome živimo. Zato se trudimo da ga iz korena promenimo i prilagodimo savremenim generacijama. Između naših vizija i realnosti postoji jedino akcija, koju od 1998. godine dosledno sprovodimo. Ako mislite da ste…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.