Konkurs je istekao.

Lice za bezbednost i zdravlje na radu

Anni Zaštita d.o.o.

Beograd, Čukarica

16.07.2020.

50.000,00 - 120.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

"ANNI-ZAŠTITA" DOO BEOGRAD je privredno društvo koje se već 13 godina bavi pružanjem usluga bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara, ispitivanjima iz oblasti elektrotehnike, ispitivanjima opreme za rad i dr. Kako bi uspešno odgovorili zahtevima klijenata, našem malom ali produktivnom timu je potrebno pojačanje. Ukoliko ispunjavaš navede uslove i ukoliko si zainteresovan, slobodno se prijavi.

Zapošljavamo izvršioca za radno mesto:

LICE ZA BEZBEDNOST I ZDRAVLJE NA RADU

Uslovi:

- inženjer tehničko-tehnološke oblasti ili student na završnim studijama (240 ESPB)

- položen stručni ispit iz oblasti bezbednost i zdravlja na radu i zaštite od požara (poželjno)

- vozačka dozvola za B kategoriju

- napredno poznavanje MS office paketa

- znanje engleskog jezika (poželjno)

- sa ili bez radnog iskustva

- spremnost za terenski rad i timski rad

- spremnost na službena putovanja i rad na projektima širom Srbije

Opis posla:

- Nadzor nad primenom mera iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu (kod klijenata, na gradilištima i sl.)

- Osposobljavanje zaposlenih iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara

- Izrada Uputstava za bezbedan i zdrav rad

- Izrada Akta o proceni rizika na radnom mestu i radnoj okolini

- Ispitivanje električnih i gromobranskih instalacija (u zavisnosti od stručne spreme)

- Pregled i provera opreme za rad

- i drugi poslovi iz Zakona o bezbednosti i zdravlju na radu i Zakona o zaštiti od požara

Rad se obavlja na teritoriji Srbije i u kancelarijama firme na Banovom Brdu i u Železniku

Zaposlenom nudimo:

- rad u firmi sa progresivnim rastom obima poslovanja

- kontinuirano profesionalno usavršavanje

- rad u dinamičnoj sredini sa mogućnošću napredovanja

- obezbeđene obuke i treninzi

- redovna prijava i isplata

Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad kod nas i ukazanom poverenju.

Samo kandidati koji budu ušli u uži krug biće kontaktirani.

Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste isključivo u svrhu regrutacije i selekcije za otvorena radna mesta u Privrednom društvu ‘’ANNI-ZAŠTITA’’ DOO BEOGRAD. Svi podaci tretiraće se kao poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

ANNI-ZAŠTITA DOO BEOGRAD je licencirano pravno lice iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, pregleda i provere opreme za rad i ispitivanja uslova radne okoline.

Direktan link do oglasa