Konkurs je istekao.

Lice za bezbednost

HSE Group

Beograd

31.10.2018.

ugovor puno radno vreme

HSE Group

Agencija za bezbednost i zdravlje na radu HSE Group je osnovana u Beogradu 2015. godine, i od tada beleži konstantan rast i razvijanje preduzeća kombinujući duh inicijative i operativnost, sa brigom o pojedincu, društvu i životnoj sredini. Verujemo da je ključ našeg uspeha zapošljavanje motivisanih ljudi, sa različitim talentima, tehničkim obrazovanjem i iskustvom. Sa pravim ljudima na pravom mestu, očekujemo da ćemo i dalje biti prvi izbor našim klijentima. Ovakav pristup, u kombinaciji sa vrednostima svih zaposlenih, čini naše preduzeće odličnim mestom za rad i usavršavanje.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je 1 izvršilac na radnom mestu:

Mesto rada: Beograd (teren)

Uslovi za kandidate:

  • Visoka stručna sprema (240-300 ESPB) tehničko-tehnoloških nauka, prirodno-matematičkih nauka ili medicinskih nauka
  • Položen stručni ispit o praktičnoj osposobljenosti za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu
  • Radno iskustvo u struci minimum 1 godinu

Opis zaduženja:

  • Sprovođenje Zakona o bezbednosti i zdravlja na radu ("Sl. glasnik RS", br. 101/2005, 91/2015 i 113/2017)

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Službeno vozilo

NAPOMENA: Za prijavu će se razmatrati samo kandidati koji dostave svoju biografiju, skeniranu diplomu o visokom obrazovanju, i skenirano uverenje BZR. Odabrani kandidati biće pozvani na predstavljanje i program dalje selekcije. Više o nama možete saznati putem web sajta ili na FB stranici www.facebook.com/HSEGroupSerbia.

Rok za konkurisanje: 31.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    HSE Group

    • Generala Ljubomira Milića 7 VI/43 11010 Voždovac, Beograd, Srbija
    • PIB: 108821670
    • Matični broj: 21074179

    Direktan link do oglasa