Konkurs je istekao.

Magacinski radnik - u visokoregalnom skladištu

ERG d.o.o.

Šimanovci

24.02.2018.

ERG d.o.o. je ekskluzivni uvoznik i distributer VOX Electronics proizvodnog asortimana. Više od 15 godina uspešno poslujemo u Srbiji I inostranstvu i predstavljamo jednog od lidera u prodaji iz oblasti potršačke elektronike.

Radi povećanog obima posla tražimo za saradnike odgovorne i obrazovane ljude koji bi da se profesionalno usavršavaju i svojim zananjem i radom napreduju zajedno sa kompanijom.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

MAGACINSKI RADNIK – u visokoregalnom skladištu

Mesto zaposlenja: Šimanovci

Uslovi:

  • Višegodišnje relevantno iskustvo u radu u visokoregalnim skladištima
  • Organizovanost i tačnost
  • Pedantnost i odgovornost za robu
  • Poželjno iskustvo u radu sa RF uređajima (bar kod skener)
  • Sposobnost upravljanja viljuškarom
  • Neophodan sertifikat za upravljanje viljuškarom
  • Osnovno poznavanje rada na računaru MS Office paket

Osnovna zaduženja:

  • Prijem vozila i istovar robe
  • Odlaganje robe na lokaciji za skladištenje
  • Inventar zaliha
  • Obrada naloga za izdavanje robe
  • Komisioniranje
  • Formiranje pošiljaka
  • Štampa i lepljenje etiketa (paletnih, artikala, deklaracija)

Ostalo:

  • Obavljanje posla u poslovnom sedištu u Šimanovcima
  • Organizovan prevoz iz Beograda
  • Početna plata 40,000 RSD
  • Prijave sa kratkom biografijom poslati u roku od 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja konkursa elektronskim putem ili na poštansku adresu: Katanić Sokak 79, 22310 Šimanovci

Prijave koje ne odgovaraju kvalifikacijama neće biti obrađivane.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Rok za konkurisanje: 24.02.2018.

    Konkurs je istekao.

    ERG d.o.o.

    • Radnička 11, 22310 Šimanovci, Srbija
    • PIB: 103034716
    • Matični broj: 17493060

    Direktan link do oglasa