Konkurs je istekao.

Magacioner - Dostavljač

Kreativni gradski centar

Beograd

19.12.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Poštovani kandidati, kompanija "Kreativni gradski centar" d.o.o. iz Beograda se između ostalog bavi skladištenjem i iznajmljivanjem luksuznog nameštaja i organizacijom događaja na otvorenom i u zatvorenom prostoru.

Potreban nam je:

4 izvršioca, Beograd

Uslovi:

  • Neophodno je da kandidati poseduju najmanje vozačku dozvolu B kategorije i da su aktivni vozači
  • Kandidati treba da budu odgovorni, spremni na fleksibilno radno vreme i timski rad

Opis poslova:

  • Utovar, istovar, slaganje i popis ulaza i izlaza nameštaja iz magacina
  • Dostavljanje nameštaja na dogovorenu adresu (uz montažu i demontažu istog)

Kandidati mogu dostaviti svoj CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 19.12.2018.

    • Prespanaska br 10, Beograd, Srbija
    • PIB: 103751370
    • Matični broj: 20016698

    Direktan link do oglasa