Konkurs je istekao.

"Keramika Jovanović" se bavi veleprodajom i maloprodajom keramičkih pločica, opreme za kupatila i opekarskih proizvoda. Pored toga „Keramika Jovanović" je vlasnik „Ogreva“- najveće maloprodaje građevinskog materijala u Banatu, fabrike za proizvodnju opekarskih proizvoda „Neimar“ i „Termike“ fabrike koja proizvodi perlit za prehrambenu i građevinsku industriju. „Keramika Jovanović“ je vlasnik brenda keramičkih pločica „CERAMICA IBERIA" koji se za nas proizvodi u fabrikama poznatih domaćih i inoproizvođača, kupatilskog nameštaja “IBERIA" i fabrike za proizvodnju tuš kabina i kada u Skoplju.

Nudimo raznovrstan proizvodni asortiman inspirisan najnovijim trendovima u dizajnu i tehnološkim inovacijama. Iz godine u godinu razvijamo se i usavršavamo svoju fleksibilnost kako bi odgovorili zahtevima standarda i potrebama naših kupaca.

Našu bogatu ponudu keramičkih pločica, u svakom trenutku možete videti u jednom od naših 13 salona keramike, kao i u mnogim drugim salonima naših poslovnih partnera širom Srbije i regiona i uveriti se u pouzdanost kvaliteta, široke primenljivosti i pristupačnih cena naših proizvoda.

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji koja se razvija i napreduje, a ujedno zna da ceni predanost poslu, lojalne i vredne radnike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za radno mesto:

MAGACIONER - VILJUŠKARISTA

U SUBOTICI

Uslovi:

  • Stručna sprema: III ili IV stepen stručnosti
  • Radno iskustvo: Minimum godinu dana rada na sličnim poslovima
  • Zdrastvena sposobnost za upravljanje motornim vozilom i viljuškarom
  • Da osoba nije kažnjavana i da se protiv nje ne vodi krivični postupak
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, prednost ukoliko ima i "C" kategoriju

Opis posla:

  • Prijem, istovar, skladištenje, utovar robe
  • Kontrola kvaliteta i kvantiteta uskladištene robe
  • Uređenje i održavanje higijene magacina
  • Kontroliše dokumentaciju koja prati robu
  • Upravlja po potrebi viljuškarom i održava viljuškar

Sposobnosti i lične osobine:

  • Izražena osobine: snalažljivost, samoinicijativa, fleksibilnost i usmerenost ka rezultatu,
  • Posedovanje organizacionih sposobnosti i sklonost ka integraciji
  • Posedovanje svesti o odgovornosti i lojalnosti

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj, uspešnoj kompaniji
  • Mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne veštine i znanja
  • Priliku za lični razvoj kroz rad u energičnom timu ljudi

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite nam svoju biografiju najkasnije do 25.10.2018. godine isključivo elektronskim putem.

Napomena:
Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Nepotpune i zakasnele prijave neće biti razmatrane.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.