Konkurs je istekao.

Magacioner - Viljuškarista

Keramika Jovanović d.o.o.

Zemun (Beograd)

14.12.2017.

"Keramika Jovanović" se bavi veleprodajom i maloprodajom keramičkih pločica, opreme za kupatila i opekarskih proizvoda. Pored toga „Keramika Jovanović" je vlasnik „Ogreva“- najveće maloprodaje građevinskog materijala u Banatu, fabrike za proizvodnju opekarskih proizvoda „Neimar“ i „Termike“ fabrike koja proizvodi perlit za prehrambenu i građevinsku industriju. „Keramika Jovanović“ je vlasnik brenda keramičkih pločica „CERAMICA IBERIA" koji se za nas proizvodi u fabrikama poznatih domaćih i ino-proizvođača, kupatilskog nameštaja “IBERIA" i fabrike za proizvodnju tuš kabina i kada “LUXOR” u Skoplju.

Nudimo raznovrstan proizvodni asortiman inspirisan najnovijim trendovima u dizajnu i tehnološkim inovacijama. Iz godine u godinu razvijamo se i usavršavamo svoju fleksibilnost kako bi odgovorili zahtevima standarda i  potrebama naših kupaca.

Našu bogatu ponudu  keramičkih pločica, u svakom trenutku možete videti u jednom od naših 12 salona keramike, kao i u mnogim drugim salonima naših poslovnih partnera širom Srbije i regiona i uveriti se u pouzdanost kvaliteta, široke primenljivosti i pristupačnih cena naših proizvoda.

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji koja se razvija i napreduje, a ujedno zna da ceni predanost poslu, lojalne i vredne radnike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za radno mesto:

Uslovi:

  • Stručna sprema: III ili IV stepen stručnosti.
  • Radno iskustvo: minimum dve godine rada na istim ili sličnim poslovima.
  • Zdravstvena sposobnost za upravljanje motornim vozilom i viljuškarom.
  • Poželjno vozačka dozvola "B" i "C" kategorije.
  • Znanje rada na računaru: Windows, MS Office.

Opis posla:

  • Istovar, utovar, skladištenje, montaža i demontaža robe.
  • Izrada i evidencija prateće dokumentacije za robu.
  • Obavljanje kurirskih poslova, uređenja, čišćenja prodajnog objekta i magacinskog prostora.
  • Održavanje vozila, viljuškara i pripadajuće opreme.
  • Obavljanje svih operativnih poslova po nalogu direktora maloprodaje.

Sposobnosti i lične osobine:

  • Izražena osobine: snalažljivost, samoinicijativa, fleksibilnost i usmerenost ka rezultatu.
  • Posedovanje organizacionih sposobnosti i sklonost ka integraciji.
  • Posedovanje svesti o odgovornosti i lojalnosti.

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj, uspešnoj kompaniji.
  • Mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne veštine i znanja.
  • Priliku za lični razvoj kroz rad u energičnom timu ljudi.
  • Mogućnost sticanja novih znanja kroz obuke i rad na projektima.
  • Redovnu ugovorenu fiksnu zaradu i plaćene putne troškove za gradski prevoz.

Rok za konkurisanje: 14.12.2017.

    Konkurs je istekao.

    KERAMIKA JOVANOVIĆ doo Zrenjanin

    • Kralja Petra Prvog br. 6 23000 Zrenjanin, Srbija
    • PIB: 100651761
    • Matični broj: 08664480

    Direktan link do oglasa