Konkurs je istekao.

Magacioner - Vozač

Aqua Promet d.o.o.

Beograd

27.09.2019.

Zbog povećanja obima posla otvaranja nove Poslovne jedinice u Beogradu, raspisujemo oglas za prijem radnika na radno mesto:

Magacioner - Vozač B kategorije

Mesto zaposlenja: Beograd - Zemun

Uslovi:

  • stručna sprema: II, III ili IV stepen
  • radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na poslovima vozača i magacionera

Posebni uslovi:

  • lekarski pregled za vozače
  • vozačka dozvola B kategorije
  • potvrda da nije kažnjavan

Opis posla:

  • prati dokumentaciju (otpremnice, povratnice, račune, prijemnice)
  • kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporučene robe
  • kontroliše utovar i istovar
  • vodi računa o uslovima rada u magacinu
  • vodi računa o očuvanju fizičkih svojstava robe i po potrebi organizuje prepakovanje iste
  • izdvaja robu na osnovu dokumenata, kontroliše opremanje iste, kao i dokumentaciju ulaza i izlaza robe
  • utvrđuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o prijemu robe
  • kontroliše i izveštava o eventualnim razlikama u odnosu na knjigovodstveno stanje
  • predlaže načine za umanjenje eventualne mogućnosti za oštećenje robe
  • vodi računa o očuvanju osnovnih sredstava sredstava koja se nalaze u regionu za koji je zadužen
  • odgovara za ažurnost i tačnost izvršavanja radnih zadataka
  • odgovara za utovar i istovar robe i isporuku kupcima
  • praćenje i primena ZOBS-a
  • obaveza da ispravno vodi putne naloge
  • obavezan je da u vozilu ima kod sebe neophodnu dokumentaciju-putni nalog, polisu, saobraćajnu dozvolu, vozačku dozvolu i evropski zapisnik
  • obavezan je da u vozilu ima kompletnu opremu prema zakonskim aktima
  • obavezan je da vodi računa o isteku šestomesečnog pregleda i registraciji vozila
  • odgovoran za praćenje isteka roka važnosti lekarskog uverenja i obavezan je da original nosi sa sobom
  • obavezan je da vodi računa o isteku PP aparata
  • vrši druge poslove po nalogu šefa skladišta

Kandidatu/tkinji nudimo:

  • dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji obavlja
  • izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • stimulativnu zaradu

Rok za konkurisanje: 27.09.2019.

    Aqua promet D.O.O. je lider u Pomoravlju u prodaji sanitarije, tuš kabina, bojlera, kupatilskog nameštaja, keramike, vodovodnog i kanalizacionog materijala. Više informacija možete videti na sajtu: www.aquapromet.com Brend Linni: www.linni.rs

    Direktan link do oglasa