Konkurs je istekao.

Magacioner poslovođa

Eminent d.o.o. (Legend World Wide)

Subotica

14.11.2018.

Kompanija Eminent D.O.O. postoji na našem tržištu od 1996. godine kada je započela proizvodnju tekstilnih proizvoda i stvorila danas dobro poznati brend LEGEND WORLD WIDE. Brzim i dinamičnim razvojem, za 20 godina, od malog proizvođača sa svega 37 zaposlenih izrasli smo u lidera na tržištu modne industrije na ovim prostorima, sa preko 350 zaposlenih. Shodno napretku kompanije i usled proširenja naših proizvodnih kapaciteta, imamo potrebu za zapošljavanjem dodatnih radnika u proizvodnom pogonu u Subotici na poziciji:

Subotica

Opis Vašeg zaduženja:

  • Koordinacija i organizacija rada u magacinu u skladu sa zakonskim propisima, kompanijskim procedurama i postavljenim ciljevima
  • Vršenje prijema i skladištenja robe uz kontrolu prateće dokumentacije
  • Vodi evidenciju potrošnog materijala u magacinu i nabavku istog u saradnji sa odeljenjem nabavke
  • Odgovara za kompletno poslovanje magacina i izgled istog
  • Sarađuje sa svim sektorima u kompaniji i kontroliše rad svojih zaposlenih (10 radnika)

Od Vas očekujemo:

  • SSS ili KV (iskustvo u istim ili sličnim poslovima je prednost)
  • Poznavanje rada na računaru, posebno Excel i Word program
  • Odlične organizacione i upravljačke sposobnosti sa sklonošću ka timskom radu i sposobnošću rada pod pritiskom
  • Visok stepen samoinicijative, savesnost, pedantnost, odgovornost, sistematičnost i tačnost
  • Spremnost i želju kandidata za razvojem i daljim usavršavanjem

Nudimo Vam sledeće:

  • Rad u inovativnoj i perspektivnoj kompaniji koja brine o svojim zaposlenima
  • Rad u dinamičnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima

Ukoliko želite da budete deo našeg tima, pošaljite nam svoju  biografiju (ukoliko imate pismo preporuke priložite uz biografiju).

Rok za prijavu je 14.11.2018. godine.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Legend World Wide

    Kompanija EMINENT d.o.o  poznata je po svojoj robnoj marki "LEGEND WORLD WIDE", liderskom internacionalnom brendu na tržištu modnih proizvoda u kategoriji casual wear-a u našoj zemlji. Sa internacionalnim dizajnom i nepogrešivim kvalitetom mi dizajniramo stil odevanja savremenog čoveka koji zaslužuje svu sofisticiranost odevnog predmeta. NAŠA VIZIJA: Legend World Wide kao sinonim kvaliteta na poziciji lidera u regionu.  NAŠA MISIJA:  Da konstantno poboljšavamo naše proizvode…

    Direktan link do oglasa