Konkurs je istekao.

Magacioner u maloprodajnom objektu

Univerexport d.o.o.

Beograd

29.11.2018.

Univerexport je najveći domaći maloprodajni trgovinskih lanac u Srbiji. U proteklih 28 godina stvorena je kompanija sa razgranatom prodajnom mrežom i preko 2500 ljudi čini kolektiv grupe Univerexport, sa različitim mogućnostima za sticanje znanja i razvoja postojećih veština, na velikom broju radnih mesta.

NudimoVam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

- Magacioner u maloprodajnom objektu-

Beograd-JUŽNI BULEVAR

Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 37.800 dinara
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu

Opšti uslovi:

  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

  • Precizno i efikasno obavljanje aktivnosti prijema, briga o rokovima upotrebe proizvoda, skladištenje i izdavanje robe
  • Održavanje higijene i urednosti magacinskog prostora, adekvatno čuvanje i skladištenje robe u magacinskom prostoru, briga o njenoj ispravnosti
  • Pripremanje  i izlaganje robe u prodajni prostor

Svi zainteresovani zaposleni treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu http://www.univerexport.rs/zaposlenje.php

sa obaveznom naznakom

„ZA Konkurs  JUŽNI BULEVAR - Magacioner“

Rok za konkurisanje: 29.11.2018.

    Konkurs je istekao.

    Univerexport

    Naša Univerexport ponosna priča, korene vuče još iz 1990. godine, kada smo započeli kao skromna porodična firma sa svega četiri vredna zaposlena. Od tada, put nas je vodio kroz razvoj i rast, a danas smo postali lider među domaćim trgovinskim lancima sa gotovo 200 blistavih maloprodajnih objekata i impresivnim timom od preko 3000 posvećenih zaposlenih. Naša priča nije samo o trgovini, već i o negovanju vrednosti. Čuvajući prošlost, mi gajimo svoju sadašnjost i budućnost, i to sa posebnim ponosom. ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Moja radna karijera ovde počela je 2013. godine na sektoru pića, a nakon tri godine napredovao sam na poziciju magacionera. Ova godina mi je jubilarna – deseta. Tokom ovog vremena, razvila se dobra radna ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • ZDRAVLJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ

    Direktan link do oglasa