Konkurs je istekao.

Magacioner - viljuškarista

Komo-YU d.o.o.

Beograd

28.06.2019.

Spoljno trgovinska firma KOMO-YU DOO, osnovana je 2002 godine sa sedištem u Beogradu. Od samog osnivanja, osnovna delatnost firme je bazirana na prodaji i tehničkoj podršci pri odabiru industrijske armature.

Potreban nam je:

Novi Beograd – Ledine

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Potrebno radno iskustvo upravljanja viljuškarom, poželjan sertifikat za upravljanjem istim
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Osnovne dužnosti i zadaci:

  • Prijem robe u magacin uz kontrolisanje kvaliteta i kvantiteta primljene robe i vođenje evidencije o prijemu i izdavanju robe
  • Vođenje brige o postojećoj robi u magacinu, vršenje popisa robe, izdavanje robe
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe
  • Održavanje magacinskog prostora, pakovanje i sortiranje robe
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Nudimo:

  • Stalni radni odnos nakon zadovoljavajućeg probnog rada od 6 meseci
  • Redovnu platu
  • Radno vreme ponedeljak – petak 8-16 h

Prijave slati iskjučivo elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 28.06.2019.

    • Dalmatinka 44 / Dušana Vukasovića 80/22, Beograd, Srbija
    • PIB: 101729819
    • Matični broj: 17373609

    Direktan link do oglasa