Konkurs je istekao.

Magacioner

De Rigo Refrigeration d.o.o.

Stara Pazova

24.10.2018.

Kompanija De Rigo Refrigeration Srbija posluje u okviru holdinga De Rigo Group, jednog od vodećih svetskih proizvođača visoko kvalitetne profesionalne rashladne opreme sa bogatom proizvodnom tradicijom od 50 godina. Kompanija pokriva celokupan region jugo-istočne Evrope.

Našem timu je potreban kvalitetan kandidat za poziciju:

Magacioner

Opis posla:

  • Istovar i utovar kamiona prema strukturi dobijenoj od pretpostavljenog
  • Prebrojavanje kutija i njihovog sadržaja i upoređivanje sa očekivanim brojem prema odgovarajućem dokumentu
  • Istovar robe sa kamiona na lokacije određene za smeštaj te robe
  • Prijem robe prema odgovarajućem dokumentu
  • Lepljenje deklaracija na robu
  • Odvajanje robe prema nalozima koje mu odredi nadređeni
  • Proveravanje robe nakon odvajanja
  • Aktivnosti oko brige o očuvanju i održavanju poslovnih sredstava koji su povereni za rad

Uslovi za kandidata:

  • Minimum 2 godine radnog staža na poslovima magacionera
  • Znanje upravljanja viljuškarem će se smatrati prednošću

Vašu prijavu i CV pošaljite najkasnije do 24.10.2018. godine elektronskim putem.

Kontaktirani će biti samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    WSL Refrigeration d.o.o.

    • Prva severna 8 22300 Stara Pazova, Srbija
    • PIB: 108363258
    • Matični broj: 20984163

    Direktan link do oglasa