Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

  • Oglas dostupan i osobama sa invaliditetom

ELITAS d.o.o. se bavi reklamno-informativnim opremanjem lanaca objekata. Pruža kompletnu uslugu brendiranja koja obuhvata dizajn, projekte, proizvodnju, montažu, servis i održavanje reklama i informativnih elemenata.

24 godine iskustva, realizovani referentni projekti za renomirane klijente, širenje poslovanja na strana tržišta, multidisciplinarni kadar, dinamičan i raznovrstan posao, samo su neki od kvaliteta i uspeha koje smo izgradili i prednosti koje negujemo.

Zbog proširenja poslovnih aktivnosti tražimo dinamičnog, samoorganizovanog i visokomotivisanog kandidata za rad na radnom mestu:

Magacioner

1 izvršilac, Beograd

Opis posla:

  • Kompletno magacinsko poslovanje
  • Prijem/izdavanje magacinske robe
  • Ulazna vizuelna i kvantitativna kontrola kvaliteta
  • Izdavanje/povraćaj materijala i opreme za montažu i terenski rad
  • Izdavanje prateće dokumentacije
  • Ažurno evidentiranje promena u informacionom sistemu
  • Praćenje stanja propisanih minimalnih zaliha i izdavanje naloga za nabavku
  • Vođenje stanja restlova
  • Praćenje stanja radnih odela i zaštitne opreme i predlaganje nabavke
  • Uredno skladištenje i sortiranje robe; predlaganje otpisa nepotrebne robe i opreme
  • Praćenje rokova trajanja i saradnja u otpremi otpada sakupljačima

Opšti i posebni uslovi za rad na radnom mestu:

  • SSS, poželjno elektro ili dr. tehničke struke
  • Radno iskustvo u magacinskim poslovima min. 2 godine
  • Aktivan korisnik računara
  • Poznavanje i prepoznavanje materijala
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Psiho-fizička sposobnost za rad

Pogodnosti:

  • Rad u afirmisanoj kompaniji
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Dinamičan i raznovrstan posao
  • Stabilnost poslovanja i redovna zarada
  • Mogućnost zarade po učinku i za dodatno zalaganje
  • Topli obrok, naknada za prevoz
  • Rad 5 dana u nedelji
  • Prekovremeni rad po potrebi, plaćen uvećano
  • Obuka za rad obezbeđena

Odgovornosti:

  • Realizacija posla u zadatom kvalitetu i rokovima
  • Odgovoran za stanje zaliha
  • Ispunjavanje zahteva zakonskih i internih propisa i procedura
  • Poštovanje i očuvanje ugleda poslodavca

Konkurs je otvoren do 31.10.2019.

Konkuriše se preko Infostud platforme. Priložiti radnu biografiju na srpskom jeziku.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Elitas d.o.o. Beograd

ELITAS d.o.o. se bavi kompletnim spoljašnjim i unutrašnjim reklamnim i informativnim opremanjem (brendiranjem) objekata, kao što su lanci benzinskih stanica, banaka, marketa i drugih. Dizajn, projektovanje, pribavljanje dozvola, proizvodnja, montaža, servis i održavanje svih vrsta reklama i informativnih oznaka su naša osnovna delatnost. Pored toga, radimo opremanje gradova i naseljenih mesta elementima urbanog mobilijara (pametne klupe, autobuska stajališta,…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.