Konkurs je istekao.

Magacioner

Enmon d.o.o.

Kragujevac, Batočina, Lapovo

30.06.2018.

ENMON d.o.o. zauzima poziciju lidera na domaćem tržištu u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji.

Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Postanite i Vi deo uspešnog ENMON tima.

Zbog povećanja obima posla dajemo oglas za prijem radnika na radno mesto:

Magacioner

Mesto rada: Žirovnica

Uslovi:

  • stručna sprema: II, III ili IV stepen
  • radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na poslovima magacionera

Posebni uslovi:

  • potvrda da nije kažnjavan
  • poželjno C kategorija za upravljanje vozilom

Opis posla:

  • prati dokumenataciju (otpremnice, povratnice, račune, prijemnice)
  • kontroliše zalihe i ispravnost primljene i isporučene robe
  • kontroliše utovar i istovar i upravlja viljuškarom prilikom utovara i istovara robe
  • vodi računa o uslovima rada u magacinu
  • vodi računa o očuvanju fizičkih svojstava robe i po potrebi organizuje prepakivanje iste
  • izdvaja robu na osnovu dokumenata, kontroliše otpremanje iste, kao i dokumenatciju ulaza i izlaza robe
  • utvrđuje nedostatke robe i sastavlja zapisnik o prijemu robe
  • kontroliše i izveštava o eventualnim razlikama u odnosu na knjigovodstveno stanje
  • predlaže načine za umanjenje eventualne mogućnosti za oštećenje robe
  • vodi računa o očuvanju osnovnih sredstava koja se nalaze u Poslovnoj jedinici u kojoj radi
  • odgovara za ažurnost i tačnost izvršavanja radnih zadataka
  • vrši druge poslove po nalogu šefa skladišta

Nudimo:

  • dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • stalnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji obavlja
  • izuzetno kolegijalnu i timski nastrojenu radnu okolinu
  • stimulativnu zaradu

Rok za konkurisanje: 30.06.2018.

    Konkurs je istekao.

    ENMON

    ENMON d.o.o. je vodeća kompanija u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila već 33 godine i danas nastupa sa preko 50 maloprodajnih objekata širom Srbije, preko 30 širom Hrvatske, Severne Makedonije i Bosne i Hercegovine i veleprodajnim kompanijama u Nemačkoj, Italiji i Kanadi. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja.

    Direktan link do oglasa