Konkurs je istekao.

Magacioner

HR Bulevar

Novi Beograd, poslodavac obezbeđuje smeštaj

04.10.2022.

60.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova  i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite za posao odmah. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate iz svih gradova, za rad u magacinu u Novom Beogradu – grad Beograd. Obezbeđen smeštaj, prevoz i visoka zarada.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Magacioner, magacinski poslovi, odvajanje robe
Mesto rada: Novi Beograd, grad Beograd

Uslovi rada:

  • Obezbeđen smeštaj u Beogradu o trošku poslodavca
  • Obezbeđen prevoz o trošku poslodavca
  • Radno vreme: 8h dnevno, smenski rad
  • Kvalifikacije: NK/SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Zarada 60.000 rsd, + bonusi u skladu sa stimulativnom politikom Poslodavca

Opis posla:

  • Prijem i deklarisanje robe
  • Slaganje robe u magacin
  • Odvajanje robe u magacinu
  • Komisioniranje i pakovanje robe
  • Rad sa RF uređajima

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na dole naveden telefon, kao i  ili poslati CV.

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

    Konkurs je istekao.

    BULEVAR-resursi HR - kadrovske usluge, ustupanje radnika

    Agencija za zapošljavanje radnika Bulevar-resursi HR DOO saradjuje sa vodećim kompanijama koje imaju stabilan položaj na tržištu, tako da je verovatnoća uspešnog zapošljavanja prilično visoka, pogotovo ako kandidati zadovoljavaju zahteve naših klijenata – poslodavaca vezano za lične i profesionalne kvalitete. Po pravilu posao u takvim kompanijama obezbedjuje fer platu i pruža mogućnost za usavršavanje i razvoj Vaše karijere. Radimo na tome da Vam uštedimo vreme i novac time sto ćemo Vam pomoći da…

    Direktan link do oglasa