Konkurs je istekao.

Kompanija Keprom je deo Keprom grupe koja kroz brojke izgleda ovako: dve države, četiri kompanije, 21 Aksa prodavnica, osam „Velikih apoteka“, više od 150 uvoznih brendova, preko 500 zaposlenih.

Kompanija Keprom je jedna od vodećih distributerskih kompanija u oblasti proizvoda za bebe i decu u Srbiji i distributerska kompanija sa stalno rastućim udelom u kategoriji medicinskih sredstava, dijetetike i kozmetičkih proizvoda. Keprom je uvoznik i distributer renomiranih svetskih brendova kao što su Chicco, Cybex, PiC Solution, Kräuterhof, Flufsan, Britax Römer, Evy baby i drugi. 2011. godine, Keprom je svoje poslovanje proširio na region otvaranjem kancelarije u Istočnom Sarajevu, gde je sedište kompanije za Bosnu i Hercegovinu.

Kompanija Keprom zaposlene smatra temeljima svog uspeha i svojom pokretačkom snagom. Zbog povećanog obima posla, raspisujemo konkurs za poziciju:

Magacioner

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Istovar robe
  • Skladištenje robe
  • Odvajanje i pakovanje
  • Poštovanje procedure rada distributivnog centra

Uslovi za prijavu:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Kompanija nudi:

  • Rad na atraktivnoj lokaciji u široj zoni centra grada (na 10 minuta od centra, povezanost sa preko 10 autobuskih linija i u blizini Bg:voz-a)
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju

Ako ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, pozivamo Vas da se prijavite na naš konkurs.

Srećno!

Rok za konkurisanje: 29.10.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.