Konkurs je istekao.

Magacioner

Kerametal d.o.o.

Beograd - Leštane

31.08.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

KERAMETAL d.o.o. preduzeće koje je već 28 godina prepoznatljivo na tržištu sa uspešnim poslovanjem u oblasti prodaje opreme za kupatila, tuš kabina, hidromasažnih kada i kabina, ogledala i kupatilskih ormarića, keramičkih pločica, sanitarne opreme i ostale prateće elemente za kupatila. Kroz razvijenu veleprodajnu mrežu po celoj Srbiji kao i sopstveni salon kupatila u Novom Sadu i Beogradu plasiramo sopstveni brend Kerametal za program tuš kabina, hidromasažnih kada i kabina, sanitarija,slavina,ogledala, kao i brendove Geberit, Hansgrohe, Grohe, Ariston, Bosch, Gorenje, Henkel, Inker, Roca, Fayans, Kolo, Keros ceramica, kao i domaće proizvođače Zorka Keramika, Keramika Kanjiža, Rosan, Zomar što nas čini konkurentnim na domaćem tržištu.

www.kerametal.rs

Raspisujemo oglas za prijem radnika na radno mesto u PJ Beograd - Leštane, Smederevski put 39 b, za rad na poziciji:

Magacioner

Uslovi i kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema
  • Rukovanje viljuškarom
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno, nije obavezno)
  • Izražena preciznost, sistematičnost i posvećenost poslu
  • Spremnost za rad u smenama

Opis posla:

  • Rad na utovaru i istovaru robe ručno i viljuškarom
  • Pakovanje robe u magacinu i prodavnici i kontrola ispravnost robe
  • Raspakivanje, izlaganje i montaža uzoraka robe u salonu
  • Praćenje zaliha
  • Kontrola primljene i otpremljene robe prema dokumentaciji
  • Izrada prateće dokumentacije
  • Odgovorno i savesno obavljanje poslova

Upoznajte nas i saznajte šta vam možemo ponuditi:

  • Redovnu zaradu
  • Stimulativne bonuse na osnovu poslovanja kompletnog tima
  • Pridružite se uspešnoj kompaniji kojoj je jako stalo do svojih zaposlenih
  • Postanite deo uspešnog tima

Rok za konkurisanje: 31.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    KERAMETAL doo

    KERAMETAL DOO, preduzeće koje je već 28 godina prepoznatljivo na tržištu sa uspešnim poslovanjem u oblasti prodaje opreme za kupatila, tuš kabina, hidromasažnih kada i kabina, ogledala i kupatilskih ormarića, keramičkih pločica, sanitarne opreme i ostale prateće elemente za kupatila. Kroz razvijenu veleprodajnu mrežu po celoj Srbiji kao i sopstveni salon kupatila u Novom Sadu i Beogradu plasiramo sopstveni brend Kerametal za program tuš kabina, hidromasažnih kada i kabina, sanitarija,slavina,ogledala,…

    Direktan link do oglasa