Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Veleprodaja auto-delova Sanel d.o.o. iz Beograda, zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za prijem radnika - sledećeg profila na više lokacija:

 Magacioner

  Muško/Žensko – 2 izvršioca
Beograd, Kružni Put 17V, Leštane
Ogranak Novi Sad, Temerinska 140, Novi Sad

Opis posla:

  • Raspoređivanje i čekiranje robe barkod čitačima pri ulazu i izlazu robe iz magacina
  • Sortiranje i raspoređivanje robe na police
  • Štampanje i lepljenje deklaracija
  • Učestvovanje u popisu robe
  • Pakovanje robe za brzu poštu
  • Vožnja lakog teretnog vozila (po potrebi)
  • Održavanje higijene na radnom mestu
  • i drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Ugovor na neodređeno vreme

 Rok za konkurisanje: 19.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Sanel d.o.o.

Sanel d.o.o. je preduzeće koja se bavi spoljnom i unutrašnjom trgovinom auto delova, ulja i auto kozmetikom. Sanel doo je porodična firma osnovana 1992. godine, sa prvobitnom misijom snabdevanja maloprodajnih objekata i servisa originalnim Zastavinim auto delovima, uljima i auto kozmetikom.Prilagođavajući se tokom vremena rastućim potrebama sve zahtevnijeg tržišta, Sanel je izrastao u modernu veleprodaju koja pretenduje da postane firma visokog regionalnog značaja. Poseban akcenat poslovne…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.