Konkurs je deaktiviran. Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 18.01.2021 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

Magacioner

Trgograf d.o.o.

Novi Sad, LAZE NANČIĆA 43

28.01.2021.

55.000,00 - 65.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Potreban magacioner na neodređeno vreme za puno radno vreme.

Poslovi se odvijaju u magacinu.

Opis posla: prijem/izdavanje robe, utovar/istovar robe, praćenje stanja zaliha, održavanje reda na skladištu, upravljanje viljuškarom.

Uslovi: SSS, posvećenost, organizovanost, timski rad, poželjno iskustvo na sličnim poslovima.

  • Laze Nancica 43, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 101692804
  • Matični broj: 08200840

Direktan link do oglasa